Spelprogram - P12 Sydvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Linero IF vit - Malmö City FC gul Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-17 10:00 Klågerups GoIF röd - Lunds BK vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-17 11:00 Uppåkra IF grön - FC Rosengård 1917 röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-17 12:00 Staffanstorp United FC blå - Torns IF orange Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 13:00 Bjärreds IF gul - Maglasäte IF svart Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:30 FC Rosengård 1917 röd - Lunds FF grön Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 12:00 Maglasäte IF svart - Staffanstorp United FC blå Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 12:00 Lunds BK vit - Linero IF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-25 14:00 Torns IF orange - Uppåkra IF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-31 14:00 Klågerups GoIF röd - FC Rosengård 1917 röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
September
2019-09-01 11:00 Lunds FF grön - Torns IF orange Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 11:30 Maglasäte IF svart - Malmö City FC gul Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-01 12:30 Bjärreds IF gul - Lunds BK vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-06 18:30 Uppåkra IF grön - Maglasäte IF svart Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-07 12:30 Lunds BK vit - Malmö City FC gul Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-08 10:30 Torns IF orange - Klågerups GoIF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Linero IF vit - Torns IF orange Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-14 10:00 Klågerups GoIF röd - Staffanstorp United FC blå Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-14 10:00 Lunds FF grön - Uppåkra IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:30 Maglasäte IF svart - Lunds BK vit Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-09-16 18:35 Staffanstorp United FC blå - Lunds FF grön Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-18 18:00 Bjärreds IF gul - FC Rosengård 1917 röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:30 Uppåkra IF grön - Klågerups GoIF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-21 10:30 FC Rosengård 1917 röd - Malmö City FC gul Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 12:00 Staffanstorp United FC blå - Linero IF vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Torns IF orange - Bjärreds IF gul Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 11:30 Lunds FF grön - Maglasäte IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Linero IF vit - Uppåkra IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-28 10:00 Klågerups GoIF röd - Lunds FF grön Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:30 Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:45 Malmö City FC gul - Torns IF orange Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 13:00 Lunds BK vit - FC Rosengård 1917 röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Lunds FF grön - Linero IF vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 11:00 Klågerups GoIF röd - Maglasäte IF svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:00 Uppåkra IF grön - Bjärreds IF gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-06 11:30 Torns IF orange - Lunds BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC gul Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-10-11 19:00 Linero IF vit - Klågerups GoIF röd Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-12 10:00 Malmö City FC gul - Uppåkra IF grön Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Bjärreds IF gul - Lunds FF grön Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:30 Maglasäte IF svart - FC Rosengård 1917 röd Färs & Frosta Arena, Höör B-plan
2019-10-13 14:30 Lunds BK vit - Staffanstorp United FC blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-19 10:00 Malmö City FC gul - Bjärreds IF gul Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-27 11:00 FC Rosengård 1917 röd - Linero IF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2