Spelprogram - F9 Nordvästra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 14:00 Eskilsminne IF 2 - Röstånga IS Västergårds IP 12, 5-manna
2019-08-18 10:00 Råå IF - Hittarps IK vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-08-18 10:00 IK Wormo - Glumslövs FF 2 Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-08-18 14:45 Vikens IK - Helsingborg Östra IF Vikvalla D-plan
2019-08-23 18:30 Glumslövs FF 2 - Eskilsminne IF 2 Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 12:30 Hittarps IK vit - IK Wormo Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-25 10:00 Röstånga IS - Vikens IK Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-25 12:00 Helsingborg Östra IF - Råå IF Bållevi A-plan 5-manna
2019-08-31 10:00 Råå IF - Röstånga IS Råå IP C-plan 5-manna
September
2019-09-01 11:30 Eskilsminne IF 2 - IK Wormo Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-01 12:00 Hittarps IK vit - Helsingborg Östra IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-01 14:00 Vikens IK - Glumslövs FF 2 Vikvalla D-plan
2019-09-06 18:30 Glumslövs FF 2 - Råå IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 14:00 Eskilsminne IF 2 - Vikens IK Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-08 10:00 Röstånga IS - Hittarps IK vit Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:00 IK Wormo - Helsingborg Östra IF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-14 12:00 Helsingborg Östra IF - Röstånga IS Bållevi A-plan 5-manna
2019-09-14 12:30 Hittarps IK vit - Glumslövs FF 2 Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-15 14:00 Vikens IK - IK Wormo Vikvalla D-plan
2019-09-21 10:00 IK Wormo - Röstånga IS Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Glumslövs FF 2 - Helsingborg Östra IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Eskilsminne IF 2 - Hittarps IK vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-22 14:45 Vikens IK - Råå IF Vikvalla D-plan
2019-09-28 10:00 Råå IF - IK Wormo Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-28 12:00 Helsingborg Östra IF - Eskilsminne IF 2 Bållevi A-plan 5-manna
2019-09-29 10:00 Röstånga IS - Glumslövs FF 2 Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Hittarps IK vit - Vikens IK Laröds IP F-plan, 7-manna
Oktober
2019-10-01 17:30 Råå IF - Eskilsminne IF 2 Råå IP C-plan 5-manna
2019-10-04 18:30 Glumslövs FF 2 - IK Wormo Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Röstånga IS - Eskilsminne IF 2 Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Hittarps IK vit - Råå IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-06 14:00 Helsingborg Östra IF - Vikens IK Bållevi A-plan 5-manna
2019-10-12 13:00 Eskilsminne IF 2 - Glumslövs FF 2 Västergårds IP 12, 5-manna
2019-10-13 10:00 Råå IF - Helsingborg Östra IF Råå IP C-plan 5-manna
2019-10-13 10:00 IK Wormo - Hittarps IK vit Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-10-13 14:45 Vikens IK - Röstånga IS Vikvalla D-plan