Spelprogram - F10 Nordöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 FC Hessleholm blå - Kristianstads DFF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:30 FC Hessleholm gul - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-18 14:00 Glimåkra IF - Vinslövs IF Trollavallen A-plan 7-manna 1
2019-08-18 17:00 Lönsboda GoIF - IFK Osby Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-08-22 18:00 Vinslövs IF - Lönsboda GoIF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Åhus IF - Glimåkra IF Åhus IP B1 7-manna
2019-08-24 13:00 IFK Osby - FC Hessleholm blå Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-08-25 11:30 Kristianstads DFF - FC Hessleholm gul Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 FC Hessleholm blå - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Åhus IF - Kristianstads DFF Åhus IP B1 7-manna
September
2019-09-01 14:00 FC Hessleholm gul - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-01 14:00 Glimåkra IF - Lönsboda GoIF Trollavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Vinslövs IF - FC Hessleholm gul Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Glimåkra IF - FC Hessleholm blå Trollavallen A-plan 7-manna 2
2019-09-08 14:00 Lönsboda GoIF - Åhus IF Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-09-08 16:00 IFK Osby - Kristianstads DFF Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-14 10:00 FC Hessleholm blå - Lönsboda GoIF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Åhus IF - IFK Osby Åhus IP B1 7-manna
2019-09-15 10:00 Kristianstads DFF - Vinslövs IF Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-09-15 14:00 FC Hessleholm gul - Glimåkra IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-21 09:45 Lönsboda GoIF - FC Hessleholm gul Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 FC Hessleholm blå - Åhus IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Vinslövs IF - IFK Osby Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-22 14:00 Glimåkra IF - Kristianstads DFF Trollavallen A-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 IFK Osby - Glimåkra IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-09-29 10:00 Kristianstads DFF - Lönsboda GoIF Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-09-29 11:00 Åhus IF - Vinslövs IF Åhus IP B1 7-manna
Oktober
2019-10-01 17:30 FC Hessleholm gul - FC Hessleholm blå Österås IP D-plan
2019-10-06 10:00 Kristianstads DFF - FC Hessleholm blå Vilans IP C-plan 5-manna 1
2019-10-06 11:00 Åhus IF - FC Hessleholm gul Åhus IP B1 7-manna
2019-10-06 14:00 IFK Osby - Lönsboda GoIF Gamleby B-plan 7-manna
2019-10-07 17:30 Vinslövs IF - Glimåkra IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 FC Hessleholm blå - IFK Osby Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Lönsboda GoIF - Vinslövs IF Snapphanevallen C-plan 7-manna 2
2019-10-13 14:00 FC Hessleholm gul - Kristianstads DFF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-10-13 14:00 Glimåkra IF - Åhus IF Trollavallen konstgräs 7-manna 1