Spelprogram - F12 Nordöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 18:15 VMA IK - Treby IF Arkelstorps IP A-plan
2019-08-17 11:00 Åhus IF vit - Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF Åhus IP B2 7-manna
2019-08-17 11:00 FC Hessleholm Mörkblå - Tjörnarps BoIF (F13) Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Wä IF grön - Nosaby IF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:00 Åhus IF grön - Sibbhults IF Åhus IP B2 7-manna
2019-08-18 12:30 Wä IF orange - Kristianstads DFF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-08-24 11:30 Nosaby IF - FC Hessleholm Mörkblå Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-24 13:00 Tjörnarps BoIF (F13) - VMA IK Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-08-25 11:00 Sibbhults IF - Wä IF orange Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 13:00 Kristianstads DFF - Wä IF grön Vilans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 14:30 Treby IF - Åhus IF vit Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 18:00 Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF - Åhus IF grön Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-08-29 18:15 VMA IK - FC Hessleholm Mörkblå Arkelstorps IP A-plan
2019-08-30 18:00 Nosaby IF - Kristianstads DFF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Åhus IF vit - Tjörnarps BoIF (F13) Åhus IP B2 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Wä IF orange - Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-01 11:00 Åhus IF grön - Treby IF Åhus IP B2 7-manna
2019-09-01 12:30 Wä IF grön - Sibbhults IF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-07 11:00 Sibbhults IF - Kristianstads DFF Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 11:00 Tjörnarps BoIF (F13) - Åhus IF grön Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-09-08 11:00 VMA IK - Nosaby IF Arkelstorps IP A-plan
2019-09-08 11:15 FC Hessleholm Mörkblå - Åhus IF vit Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-08 14:30 Treby IF - Wä IF orange Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 18:00 Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF - Wä IF grön Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-09-14 11:30 Nosaby IF - Sibbhults IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Wä IF grön - Treby IF Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Åhus IF vit - VMA IK
2019-09-15 12:30 Wä IF orange - Tjörnarps BoIF (F13) Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-15 13:30 Åhus IF grön - FC Hessleholm Mörkblå Åhus IP B2 7-manna
2019-09-15 17:00 Kristianstads DFF - Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF Vilans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Åhus IF vit - Nosaby IF Åhus IP B2 7-manna
2019-09-21 13:00 Tjörnarps BoIF (F13) - Wä IF grön Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-09-22 11:15 FC Hessleholm Mörkblå - Wä IF orange Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-09-22 14:00 VMA IK - Åhus IF grön Arkelstorps IP A-plan
2019-09-22 14:30 Treby IF - Kristianstads DFF Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 18:00 Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF - Sibbhults IF Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-09-28 11:30 Nosaby IF - Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Wä IF grön - FC Hessleholm Mörkblå Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Sibbhults IF - Treby IF Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Åhus IF grön - Åhus IF vit Åhus IP B2 7-manna
2019-09-29 11:30 Kristianstads DFF - Tjörnarps BoIF (F13) Vilans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:30 Wä IF orange - VMA IK Wä IP B-plan 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 10:00 Åhus IF vit - Wä IF orange Åhus IP B2 7-manna
2019-10-06 11:00 Åhus IF grön - Nosaby IF Åhus IP B2 7-manna
2019-10-06 11:15 FC Hessleholm Mörkblå - Kristianstads DFF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-10-06 13:00 Tjörnarps BoIF (F13) - Sibbhults IF Tjörnevallen A-plan 7-manna
2019-10-06 14:00 VMA IK - Wä IF grön Arkelstorps IP A-plan
2019-10-06 14:30 Treby IF - Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Sibbhults IF - FC Hessleholm Mörkblå Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 11:30 Nosaby IF - Treby IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Kristianstads DFF - VMA IK Vilans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Wä IF orange - Åhus IF grön Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-10-13 12:30 Wä IF grön - Åhus IF vit Wä IP B-plan 7-manna 2
2019-10-13 18:00 Farstorps GoIF /Bjärnums GoIF - Tjörnarps BoIF (F13) Farstorps IP A-plan 7-manna