Spelprogram - P10 Nordöstra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Åhus Horna BK svart - Nosaby IF blå Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Nosaby IF vit - Näsby IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Önneköps IF - Ifö Bromölla IF vit Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Viby IF - Näsums IF Grönängen C-plan 7-manna
2019-08-18 10:00 Åsums BK - Hörby FF svart Wendesvallen 7-manna
2019-08-22 18:30 Näsums IF - Åhus Horna BK svart Öllervallen B-plan 7-manna
2019-08-24 10:00 Nosaby IF blå - Önneköps IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Ifö Bromölla IF vit - Tollarps IF vit Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Hörby FF svart - Nosaby IF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 17:00 Näsby IF - Viby IF
2019-08-31 10:00 Åhus Horna BK svart - Näsby IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Nosaby IF vit - Åsums BK Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Önneköps IF - Näsums IF Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:30 Tollarps IF vit - Nosaby IF blå Tollarps IP C-plan 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Viby IF - Hörby FF svart Grönängen C-plan 7-manna
2019-09-07 13:00 Hörby FF svart - Åhus Horna BK svart Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Nosaby IF blå - Ifö Bromölla IF vit Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Åsums BK - Viby IF Wendesvallen 7-manna
2019-09-08 11:00 Näsums IF - Tollarps IF vit Öllervallen B-plan 7-manna
2019-09-08 17:00 Näsby IF - Önneköps IF
2019-09-14 12:30 Tollarps IF vit - Näsby IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-09-15 10:00 Åhus Horna BK svart - Åsums BK Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Viby IF - Nosaby IF vit Grönängen C-plan 7-manna
2019-09-15 11:00 Önneköps IF - Hörby FF svart Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:00 Näsums IF - Nosaby IF blå Öllervallen B-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Nosaby IF vit - Åhus Horna BK svart Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Åsums BK - Önneköps IF Wendesvallen 7-manna
2019-09-22 13:00 Hörby FF svart - Tollarps IF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 17:00 Näsby IF - Ifö Bromölla IF vit
2019-09-25 17:30 Ifö Bromölla IF vit - Näsums IF Strandängens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Nosaby IF blå - Näsby IF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Tollarps IF vit - Åsums BK Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-09-29 10:00 Åhus Horna BK svart - Viby IF Furehov IP plan 2 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Önneköps IF - Nosaby IF vit Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Ifö Bromölla IF vit - Hörby FF svart Strandängens IP B-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Nosaby IF vit - Tollarps IF vit Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Åsums BK - Ifö Bromölla IF vit Wendesvallen 7-manna
2019-10-06 10:00 Viby IF - Önneköps IF Grönängen C-plan 7-manna
2019-10-06 11:00 Hörby FF svart - Nosaby IF blå Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 17:00 Näsby IF - Näsums IF
2019-10-12 10:00 Nosaby IF blå - Åsums BK Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Tollarps IF vit - Viby IF Tollarps IP C-plan 7-manna
2019-10-12 11:00 Önneköps IF - Åhus Horna BK svart Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
2019-10-13 12:00 Näsums IF - Hörby FF svart Öllervallen B-plan 7-manna
2019-10-13 13:00 Ifö Bromölla IF vit - Nosaby IF vit Strandängens IP B-plan 7-manna 1