Spelprogram - P10 Nordöstra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 Hästveda IF - Wisseltofta IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-08-17 10:00 Finja IF - Vinslövs IF Finja IP A-plan
2019-08-17 10:00 Hässleholms IF svart - Broby IF orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-08-17 11:30 Hässleholms IF vit - Sibbhults IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-08-24 11:00 Broby IF orange - Hässleholms IF vit Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-08-24 11:00 Wisseltofta IF - Hässleholms IF svart Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-08-25 11:00 Sibbhults IF - Finja IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-08-29 18:00 (Inst.) Vinslövs IF - Hästveda IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-08-30 18:00 Hästveda IF - Sibbhults IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Hässleholms IF vit - Hässleholms IF svart Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Finja IF - Broby IF orange Finja IP A-plan
2019-08-31 11:00 Wisseltofta IF - Vinslövs IF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
September
2019-09-07 10:00 Hässleholms IF vit - Finja IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-07 11:00 Sibbhults IF - Wisseltofta IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 11:30 Hässleholms IF svart - Vinslövs IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-07 12:00 Broby IF orange - Hästveda IF Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-09-13 18:00 Hästveda IF - Hässleholms IF vit Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Finja IF - Hässleholms IF svart Finja IP A-plan
2019-09-14 13:30 Vinslövs IF - Sibbhults IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-09-15 15:00 Wisseltofta IF - Broby IF orange Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Finja IF - Hästveda IF Finja IP A-plan
2019-09-21 10:00 Hässleholms IF svart - Sibbhults IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:30 Hässleholms IF vit - Wisseltofta IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-09-22 11:00 Broby IF orange - Vinslövs IF Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-09-27 18:00 Hästveda IF - Hässleholms IF svart Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-09-28 10:00 Sibbhults IF - Broby IF orange Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Wisseltofta IF - Finja IF
2019-09-29 15:00 Vinslövs IF - Hässleholms IF vit Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:00 Broby IF orange - Hässleholms IF svart Broby IP plan 3 7-manna 2
2019-10-05 11:00 Sibbhults IF - Hässleholms IF vit Färevallen Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 12:30 Wisseltofta IF - Hästveda IF
2019-10-06 16:00 Vinslövs IF - Finja IF Sparbanksarenan C-plan 7-manna 1
2019-10-11 18:00 Hästveda IF - Vinslövs IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Hässleholms IF vit - Broby IF orange Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-10-12 11:30 Hässleholms IF svart - Wisseltofta IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-10-12 12:00 Finja IF - Sibbhults IF Finja IP A-plan