Spelprogram - P9 Nordvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-18 10:00 Glumslövs FF vit - Asmundtorps IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-08-18 10:00 Borstahusens BK 2 - Trollenäs IF vit Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-08-18 10:00 BK Landora - Maglasäte IF gul Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 13:00 Billeberga GIF - IK Wormo vit Kraftvallen 5-manna
2019-08-18 14:00 Stattena IF 3 - Ljungbyheds IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 15:00 Bjuvstorps FF 2 - Kågeröds BoIF Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-08-24 10:00 IK Wormo vit - Stattena IF 3 Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-08-24 12:00 Maglasäte IF gul - Borstahusens BK 2 Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Asmundtorps IF - Billeberga GIF Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Ljungbyheds IF - Bjuvstorps FF 2 Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Trollenäs IF vit - Glumslövs FF vit Trollevallen 5-manna
2019-08-25 11:00 Kågeröds BoIF - BK Landora Brahevallen A-plan
2019-08-31 13:00 Bjuvstorps FF 2 - Stattena IF 3 Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
September
2019-09-01 10:00 Borstahusens BK 2 - Kågeröds BoIF Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-09-01 10:00 BK Landora - Ljungbyheds IF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-09-01 12:00 IK Wormo vit - Asmundtorps IF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-01 13:00 Billeberga GIF - Trollenäs IF vit Kraftvallen 5-manna
2019-09-01 13:30 Glumslövs FF vit - Maglasäte IF gul Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-09-07 12:00 Kågeröds BoIF - Glumslövs FF vit Brahevallen A-plan
2019-09-08 10:00 Stattena IF 3 - BK Landora Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Ljungbyheds IF - Borstahusens BK 2 Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:00 Bjuvstorps FF 2 - IK Wormo vit Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-09-08 12:00 Trollenäs IF vit - Asmundtorps IF Trollevallen 5-manna
2019-09-08 16:30 Maglasäte IF gul - Billeberga GIF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-09-14 12:30 Glumslövs FF vit - Ljungbyheds IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-09-15 10:00 IK Wormo vit - Trollenäs IF vit Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-15 10:00 Asmundtorps IF - Maglasäte IF gul Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-09-15 10:00 Borstahusens BK 2 - Stattena IF 3 Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-09-15 10:00 BK Landora - Bjuvstorps FF 2 Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-09-15 13:00 Billeberga GIF - Kågeröds BoIF Kraftvallen 5-manna
2019-09-21 10:00 Kågeröds BoIF - Asmundtorps IF Brahevallen A-plan
2019-09-21 12:00 Maglasäte IF gul - Trollenäs IF vit Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-09-22 09:45 Ljungbyheds IF - Billeberga GIF Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 BK Landora - IK Wormo vit Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 12:00 Bjuvstorps FF 2 - Borstahusens BK 2 Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-09-22 12:00 Stattena IF 3 - Glumslövs FF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 15:00 Asmundtorps IF - Ljungbyheds IF Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-09-29 10:00 IK Wormo vit - Maglasäte IF gul Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Trollenäs IF vit - Kågeröds BoIF Trollevallen 5-manna
2019-09-29 10:00 Glumslövs FF vit - Bjuvstorps FF 2 Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-09-29 10:00 Borstahusens BK 2 - BK Landora Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 13:00 Billeberga GIF - Stattena IF 3 Kraftvallen 5-manna
Oktober
2019-10-06 10:00 Ljungbyheds IF - Trollenäs IF vit Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 BK Landora - Glumslövs FF vit Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Borstahusens BK 2 - IK Wormo vit Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-10-06 13:00 Stattena IF 3 - Asmundtorps IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 13:00 Kågeröds BoIF - Maglasäte IF gul Brahevallen A-plan
2019-10-06 14:00 Bjuvstorps FF 2 - Billeberga GIF Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-10-12 12:00 IK Wormo vit - Kågeröds BoIF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-10-12 12:00 Maglasäte IF gul - Ljungbyheds IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-10-12 12:00 Glumslövs FF vit - Borstahusens BK 2 Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-10-13 10:00 Trollenäs IF vit - Stattena IF 3 Trollevallen 5-manna
2019-10-13 10:00 Asmundtorps IF - Bjuvstorps FF 2 Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-10-13 13:00 Billeberga GIF - BK Landora Kraftvallen 5-manna