Spelprogram - P9 Nordvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:30 Munka Ljungby IF röd - Eskilsminne IF vit Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-08-17 09:30 Förslövs IF - Vejby IF Bjärevallen 5-manna
2019-08-17 10:00 Höganäs BK - Hittarps IK röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-08-17 10:00 Ekets GoIF röd - Högaborgs BK Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-08-18 09:30 Hjärnarps GIF - Skäldervikens IF blå Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-08-22 18:30 Högaborgs BK - Höganäs BK Västergårds IP 12, 5-manna
2019-08-24 10:00 Vejby IF - Hjärnarps GIF Vejby IP 5-manna
2019-08-24 11:15 Skäldervikens IF blå - Ekets GoIF röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:30 Eskilsminne IF vit - Förslövs IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-08-25 13:00 Hittarps IK röd - Munka Ljungby IF röd Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-08-31 09:30 Munka Ljungby IF röd - Högaborgs BK Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Ekets GoIF röd - Vejby IF Vejby IP 5-manna
2019-08-31 11:00 Höganäs BK - Skäldervikens IF blå Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-08-31 11:30 Eskilsminne IF vit - Hittarps IK röd Västergårds IP 12, 5-manna
September
2019-09-01 11:00 Hjärnarps GIF - Förslövs IF Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-05 18:30 Högaborgs BK - Hittarps IK röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-07 09:30 Förslövs IF - Ekets GoIF röd Bjärevallen 5-manna
2019-09-08 09:30 Hjärnarps GIF - Eskilsminne IF vit Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Skäldervikens IF blå - Munka Ljungby IF röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Vejby IF - Höganäs BK Vejby IP 5-manna
2019-09-13 18:00 Ekets GoIF röd - Hjärnarps GIF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-14 09:30 Munka Ljungby IF röd - Vejby IF Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Höganäs BK - Förslövs IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-09-15 12:30 Hittarps IK röd - Skäldervikens IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-16 17:30 Eskilsminne IF vit - Högaborgs BK Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-21 09:30 Förslövs IF - Munka Ljungby IF röd Bjärevallen 5-manna
2019-09-21 10:00 Vejby IF - Hittarps IK röd Vejby IP 5-manna
2019-09-21 11:30 Ekets GoIF röd - Eskilsminne IF vit Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-09-21 12:15 Skäldervikens IF blå - Högaborgs BK Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-09-22 13:00 Hjärnarps GIF - Höganäs BK Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-26 18:30 Högaborgs BK - Vejby IF Västergårds IP 9, konstgräs
2019-09-28 09:30 Munka Ljungby IF röd - Hjärnarps GIF Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-09-28 11:30 Eskilsminne IF vit - Skäldervikens IF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-28 12:30 Hittarps IK röd - Förslövs IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-29 11:00 Höganäs BK - Ekets GoIF röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Vejby IF - Skäldervikens IF blå Vejby IP 5-manna
2019-10-05 10:00 Höganäs BK - Eskilsminne IF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-10-05 11:00 Hjärnarps GIF - Hittarps IK röd Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Ekets GoIF röd - Munka Ljungby IF röd Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-10-09 18:00 Förslövs IF - Högaborgs BK Bjärevallen 5-manna
2019-10-10 19:00 Högaborgs BK - Hjärnarps GIF Västergårds IP 9, konstgräs
2019-10-12 09:30 Munka Ljungby IF röd - Höganäs BK Munka IP C-plan 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Skäldervikens IF blå - Förslövs IF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-10-12 11:30 Eskilsminne IF vit - Vejby IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-10-13 09:30 Hittarps IK röd - Ekets GoIF röd