Spelprogram - P9 Nordvästra B4, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Helsingborgs IF blå - Kullavägens BK vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-08-17 10:00 Jonstorps IF FK vit - Hittarps IK blå Kullaparken B-plan 5-manna
2019-08-18 09:30 Landskrona BoIS - Spanska Akademin FF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Stattena IF 1 - Åstorps FF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Kullavägens BK vit - Landskrona BoIS Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-08-25 09:30 Hittarps IK blå - Stattena IF 1 Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-08-31 09:30 Stattena IF 1 - Jonstorps IF FK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 12:00 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-08-31 14:00 Spanska Akademin FF - Eskilsminne IF gul Filborna IP 6, 5-manna
September
2019-09-01 11:00 Landskrona BoIS - Åstorps FF vit Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-09-01 14:00 Eskilsminne IF gul - Kullavägens BK vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-07 10:00 Åstorps FF vit - Eskilsminne IF gul Bjärshögs IP Konstgräs
2019-09-07 10:00 Jonstorps IF FK vit - Helsingborgs IF blå Kullaparken B-plan 5-manna
2019-09-08 09:30 Hittarps IK blå - Landskrona BoIS Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-08 10:30 Kullavägens BK vit - Spanska Akademin FF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-09-14 12:00 Helsingborgs IF blå - Stattena IF 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-09-14 14:00 Spanska Akademin FF - Åstorps FF vit Filborna IP 6, 5-manna
2019-09-14 14:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-15 11:00 Landskrona BoIS - Jonstorps IF FK vit Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Jonstorps IF FK vit - Eskilsminne IF gul Kullaparken B-plan 5-manna
2019-09-21 10:00 Åstorps FF vit - Kullavägens BK vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-09-22 09:30 Hittarps IK blå - Spanska Akademin FF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-22 09:30 Stattena IF 1 - Landskrona BoIS Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Kullavägens BK vit - Hittarps IK blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-09-28 10:00 Eskilsminne IF gul - Stattena IF 1 Västergårds IP 12, 5-manna
2019-09-28 15:00 Spanska Akademin FF - Jonstorps IF FK vit Filborna IP 6, 5-manna
2019-09-29 11:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 15:00 Åstorps FF vit - Helsingborgs IF blå Bjärshögs IP Konstgräs
2019-10-06 10:00 Stattena IF 1 - Spanska Akademin FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Jonstorps IF FK vit - Kullavägens BK vit Kullaparken B-plan 5-manna
2019-10-06 11:00 Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF gul Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-10-06 14:00 Hittarps IK blå - Åstorps FF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-10-12 10:00 Åstorps FF vit - Jonstorps IF FK vit Bjärshögs IP Konstgräs
2019-10-12 10:00 Spanska Akademin FF - Helsingborgs IF blå Filborna IP 6, 5-manna
2019-10-12 10:00 Eskilsminne IF gul - Landskrona BoIS Västergårds IP 12, 5-manna
2019-10-12 12:30 Kullavägens BK vit - Stattena IF 1 Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1