Spelprogram - P9 Nordvästra B3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Borstahusens BK - Råå IF vit Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-08-17 13:00 Helsingborgs IF vit - Glumslövs FF grön Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-08-18 10:00 Svalövs BK 1 - Ängelholms FF vit Svalövs IP 7-manna
2019-08-18 10:00 Häljarps IF - Fortuna FF svart Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-08-22 18:30 Glumslövs FF grön - Borstahusens BK Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-08-25 10:00 Ängelholms FF vit - Helsingborgs IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Råå IF vit - Häljarps IF Råå IP C-plan 5-manna
2019-08-25 11:45 Fortuna FF svart - Gantofta IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Glumslövs FF grön - Ängelholms FF vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-08-31 10:00 Gantofta IF - Råå IF vit Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-08-31 10:00 Häljarps IF - Borstahusens BK Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
September
2019-09-01 12:00 Svalövs BK 1 - Fortuna FF svart Svalövs IP 7-manna
2019-09-07 10:00 Borstahusens BK - Gantofta IF Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Råå IF vit - Svalövs BK 1 Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-07 10:00 Häljarps IF - Glumslövs FF grön Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-09-08 11:15 Fortuna FF svart - Helsingborgs IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Gantofta IF - Häljarps IF Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-09-14 11:00 Svalövs BK 1 - Borstahusens BK Svalövs IP 7-manna
2019-09-14 13:00 Helsingborgs IF vit - Råå IF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-09-15 10:00 Ängelholms FF vit - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Borstahusens BK - Helsingborgs IF vit Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Häljarps IF - Svalövs BK 1 Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-09-21 10:00 Gantofta IF - Glumslövs FF grön Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Råå IF vit - Ängelholms FF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-09-28 10:00 Svalövs BK 1 - Gantofta IF Svalövs IP 7-manna
2019-09-28 11:00 Ängelholms FF vit - Borstahusens BK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 13:00 Glumslövs FF grön - Fortuna FF svart Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-09-28 13:00 Helsingborgs IF vit - Häljarps IF Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Gantofta IF - Helsingborgs IF vit Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-10-05 10:00 Häljarps IF - Ängelholms FF vit Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-10-05 10:00 Råå IF vit - Fortuna FF svart Råå IP C-plan 5-manna
2019-10-05 10:00 Svalövs BK 1 - Glumslövs FF grön Svalövs IP 7-manna
2019-10-12 10:00 Helsingborgs IF vit - Svalövs BK 1 Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-10-12 11:00 Ängelholms FF vit - Gantofta IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
2019-10-13 10:00 Glumslövs FF grön - Råå IF vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-10-13 11:45 Fortuna FF svart - Borstahusens BK Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2