Spelprogram - P10 Nordvästra C4, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-14 18:00 Marieholms IS blå - IF Lödde blå Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Billeberga GIF - Dösjöbro IF vit Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-17 13:00 Trollenäs IF - Stehags AIF Trollevallen 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Höörs IS blå - Kävlinge GoIF 1 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 11:00 Svalövs BK - Harrie FF Svalövs IP 7-manna
2019-08-18 11:00 Häljarps IF - Furulunds IK vit Häljarps IP B-plan 7-manna
2019-08-24 10:00 IF Lödde blå - Trollenäs IF Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-08-24 13:00 Stehags AIF - Billeberga GIF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Svalövs BK Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Dösjöbro IF vit - Häljarps IF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Harrie FF - Marieholms IS blå Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-08-25 16:00 Furulunds IK vit - Höörs IS blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Höörs IS blå - Dösjöbro IF vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-08-31 11:00 Billeberga GIF - IF Lödde blå Kraftvallen A-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 10:30 Trollenäs IF - Marieholms IS blå Trollevallen 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Svalövs BK - Furulunds IK vit Svalövs IP 7-manna
2019-09-01 11:30 Harrie FF - Kävlinge GoIF 1 Högalids IP, A-plan 7-manna 1
2019-09-02 18:30 Häljarps IF - Stehags AIF Häljarps IP B-plan 7-manna
2019-09-04 18:00 Marieholms IS blå - Billeberga GIF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:00 Stehags AIF - Höörs IS blå Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:30 IF Lödde blå - Häljarps IF Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Dösjöbro IF vit - Svalövs BK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:30 Trollenäs IF - Harrie FF Trollevallen 7-manna 1
2019-09-08 15:00 Furulunds IK vit - Kävlinge GoIF 1 Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Höörs IS blå - IF Lödde blå Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-09-14 11:00 Billeberga GIF - Trollenäs IF Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-14 12:30 Svalövs BK - Stehags AIF Svalövs IP 7-manna
2019-09-14 13:30 Häljarps IF - Marieholms IS blå Häljarps IP B-plan 7-manna
2019-09-15 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Dösjöbro IF vit Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:30 Harrie FF - Furulunds IK vit Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-18 18:00 Marieholms IS blå - Höörs IS blå Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Billeberga GIF - Harrie FF Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Stehags AIF - Kävlinge GoIF 1 Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
2019-09-22 10:30 IF Lödde blå - Svalövs BK Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Dösjöbro IF vit - Furulunds IK vit Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-24 18:00 Trollenäs IF - Häljarps IF Bergahallen (Berga IP), Eslöv
2019-09-28 10:00 Höörs IS blå - Trollenäs IF Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-09-28 10:00 Häljarps IF - Billeberga GIF Häljarps IP B-plan 7-manna
2019-09-28 11:00 Harrie FF - Dösjöbro IF vit Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Svalövs BK - Marieholms IS blå Svalövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Kävlinge GoIF 1 - IF Lödde blå Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-09-29 15:00 Furulunds IK vit - Stehags AIF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-02 18:00 Marieholms IS blå - Kävlinge GoIF 1 Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Stehags AIF - Dösjöbro IF vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
2019-10-05 11:00 Billeberga GIF - Höörs IS blå Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Häljarps IF - Harrie FF Häljarps IP B-plan 7-manna
2019-10-06 10:30 IF Lödde blå - Furulunds IK vit Tolvans IP C-plan 7-manna 1
2019-10-06 14:00 Trollenäs IF - Svalövs BK Trollevallen 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Harrie FF - Stehags AIF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Dösjöbro IF vit - IF Lödde blå Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Trollenäs IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-10-13 11:00 Svalövs BK - Billeberga GIF Svalövs IP 7-manna
2019-10-13 13:00 Höörs IS blå - Häljarps IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 15:00 Furulunds IK vit - Marieholms IS blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1