Spelprogram - P10 Nordvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 19:00 IF Lödde svart - Ekeby GIF
2019-08-17 13:15 Klippans FF vit - Kågeröds BoIF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-08-18 11:00 Åstorps FF blå - Högaborgs BK svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-18 13:00 Ramlösa Södra IF svart - Landskrona BoIS Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Landskrona BoIS - IF Lödde svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-08-24 11:30 Kågeröds BoIF - Åstorps FF blå Brahevallen A-plan
2019-08-24 11:30 Borstahusens BK blå - IK Wormo vit Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-08-25 10:00 Ekeby GIF - Klippans FF vit Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-08-31 12:00 Åstorps FF blå - Ekeby GIF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
September
2019-09-01 11:45 Klippans FF vit - Landskrona BoIS Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-01 12:00 Högaborgs BK svart - Kågeröds BoIF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-01 13:30 Ramlösa Södra IF svart - Borstahusens BK blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Landskrona BoIS - Åstorps FF blå Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-07 11:30 Borstahusens BK blå - IF Lödde svart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-08 10:00 Ekeby GIF - Kågeröds BoIF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-09-08 13:00 IK Wormo vit - Högaborgs BK svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Kågeröds BoIF - Landskrona BoIS Brahevallen A-plan
2019-09-14 11:45 Klippans FF vit - Borstahusens BK blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Högaborgs BK svart - Ekeby GIF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-15 14:00 Ramlösa Södra IF svart - IK Wormo vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Landskrona BoIS - Ekeby GIF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-21 11:00 IK Wormo vit - IF Lödde svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-21 11:30 Borstahusens BK blå - Åstorps FF blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-21 12:45 Ramlösa Södra IF svart - Högaborgs BK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-09-27 18:30 IF Lödde svart - Ramlösa Södra IF svart
2019-09-28 10:00 Klippans FF vit - IK Wormo vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:30 Kågeröds BoIF - Borstahusens BK blå Brahevallen A-plan
2019-09-28 12:30 Högaborgs BK svart - Landskrona BoIS Västergårds IP 6, 7-manna
Oktober
2019-10-05 11:30 Borstahusens BK blå - Ekeby GIF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-10-06 11:00 IK Wormo vit - Åstorps FF blå Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-10-06 11:30 Ramlösa Södra IF svart - Klippans FF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-10-06 16:00 IF Lödde svart - Högaborgs BK svart
2019-10-12 10:00 Åstorps FF blå - Ramlösa Södra IF svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-10-13 10:30 Klippans FF vit - IF Lödde svart Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Kågeröds BoIF - IK Wormo vit Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
2019-10-19 11:00 Landskrona BoIS - Borstahusens BK blå Landskrona IP D-plan 7-manna