Spelprogram - P10 Nordvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:45 Klippans FF grön - Helsingborgs IF blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-08-17 12:30 Hittarps IK svart - Röstånga IS Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-18 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Vikens IK svart Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:00 Höganäs BK vit - FC Kopparmöllan Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-08-18 11:00 Hyllinge GIF - Teckomatorps SK 2 Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
2019-08-20 18:45 Skånes Fagerhults IF - Ljungbyheds IF Junexvallen IP A-plan
2019-08-24 10:00 Teckomatorps SK 2 - Skånes Fagerhults IF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Vikens IK svart - Klippans FF grön Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 FC Kopparmöllan - Hittarps IK svart Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Helsingborgs IF blå - Hyllinge GIF Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-08-25 12:30 Röstånga IS - Perstorp Bälinge IK vit Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-25 12:30 Ljungbyheds IF - Höganäs BK vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-08-28 18:15 Perstorp Bälinge IK vit - FC Kopparmöllan Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-08-30 18:00 Skånes Fagerhults IF - Helsingborgs IF blå Junexvallen IP A-plan
2019-08-31 10:00 Hyllinge GIF - Klippans FF grön Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
2019-08-31 11:00 Höganäs BK vit - Teckomatorps SK 2 Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
September
2019-09-01 11:30 Vikens IK svart - Röstånga IS Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-01 13:00 Hittarps IK svart - Ljungbyheds IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-06 18:30 Ljungbyheds IF - Perstorp Bälinge IK vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-06 18:30 Teckomatorps SK 2 - Hittarps IK svart Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Hyllinge GIF - Vikens IK svart Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
2019-09-07 15:30 Helsingborgs IF blå - Höganäs BK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 FC Kopparmöllan - Röstånga IS Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-09-08 14:30 Klippans FF grön - Skånes Fagerhults IF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Höganäs BK vit - Klippans FF grön Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-09-15 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Teckomatorps SK 2 Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:30 Vikens IK svart - FC Kopparmöllan Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-15 15:00 Hittarps IK svart - Helsingborgs IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-15 17:00 Skånes Fagerhults IF - Hyllinge GIF Junexvallen IP A-plan
2019-09-16 18:30 Röstånga IS - Ljungbyheds IF Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-20 18:30 Teckomatorps SK 2 - Röstånga IS Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Hyllinge GIF - Höganäs BK vit Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
2019-09-22 11:00 Klippans FF grön - Hittarps IK svart Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-22 15:30 Helsingborgs IF blå - Perstorp Bälinge IK vit Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-09-22 17:00 Skånes Fagerhults IF - Vikens IK svart Junexvallen IP A-plan
2019-09-23 18:30 Ljungbyheds IF - FC Kopparmöllan Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Vikens IK svart - Ljungbyheds IF Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 FC Kopparmöllan - Teckomatorps SK 2 Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Klippans FF grön Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:30 Röstånga IS - Helsingborgs IF blå Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-29 12:00 Hittarps IK svart - Hyllinge GIF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-09-29 17:00 Höganäs BK vit - Skånes Fagerhults IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
Oktober
2019-10-03 18:30 Teckomatorps SK 2 - Ljungbyheds IF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Hyllinge GIF - Perstorp Bälinge IK vit Hyllinge IP B-plan 7-manna 2
2019-10-05 10:00 Klippans FF grön - Röstånga IS Åbyvallen, Klippan B-plan 5-manna 2
2019-10-05 13:00 Helsingborgs IF blå - FC Kopparmöllan Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 13:00 Höganäs BK vit - Vikens IK svart Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-10-06 17:00 Skånes Fagerhults IF - Hittarps IK svart Junexvallen IP A-plan
2019-10-11 18:30 Ljungbyheds IF - Helsingborgs IF blå Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Vikens IK svart - Teckomatorps SK 2 Vikvalla B-plan 7-manna 2
2019-10-13 10:00 FC Kopparmöllan - Klippans FF grön Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Perstorp Bälinge IK vit - Skånes Fagerhults IF Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
2019-10-13 12:30 Hittarps IK svart - Höganäs BK vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-10-13 14:00 Röstånga IS - Hyllinge GIF Odenvallen A-plan 7-manna 1