Spelprogram - P11 Nordvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Munka Ljungby IF blå - Vikens IK Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Höganäs BK röd - Strövelstorps GoIF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-08-18 10:00 Båstads GIF - Ekets GoIF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-08-18 11:00 Hjärnarps GIF - Vejby IF blå Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-08-18 11:00 Skäldervikens IF - Jonstorps IF FK Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Jonstorps IF FK - Munka Ljungby IF blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Vikens IK - Hjärnarps GIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-08-24 12:00 Ekets GoIF - Skäldervikens IF Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:30 Strövelstorps GoIF - Båstads GIF Strövelstorps IP A-plan 7-manna 2
2019-08-25 12:30 Vejby IF blå - Höganäs BK röd Vejby IP 7-manna
2019-08-31 09:00 Vejby IF blå - Munka Ljungby IF blå Vejby IP 7-manna
2019-08-31 09:30 Hjärnarps GIF - Jonstorps IF FK Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-08-31 10:00 Ekets GoIF - Strövelstorps GoIF Ryavallen C-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Båstads GIF - Vejby IF blå Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Munka Ljungby IF blå - Skäldervikens IF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-01 11:00 Höganäs BK röd - Vikens IK Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-07 10:00 Munka Ljungby IF blå - Ekets GoIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-07 11:00 Vikens IK - Båstads GIF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-07 11:15 Skäldervikens IF - Hjärnarps GIF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Jonstorps IF FK - Höganäs BK röd Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-08 12:30 Vejby IF blå - Strövelstorps GoIF Vejby IP 7-manna
2019-09-14 10:00 Båstads GIF - Jonstorps IF FK Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Strövelstorps GoIF - Vikens IK Strövelstorps IP A-plan 7-manna 2
2019-09-14 11:00 Höganäs BK röd - Skäldervikens IF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-14 11:00 Hjärnarps GIF - Munka Ljungby IF blå Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-09-15 12:00 Ekets GoIF - Vejby IF blå Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-09-19 18:00 Skäldervikens IF - Båstads GIF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Munka Ljungby IF blå - Höganäs BK röd Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Jonstorps IF FK - Strövelstorps GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Vikens IK - Vejby IF blå Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Hjärnarps GIF - Ekets GoIF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-09-28 10:30 Båstads GIF - Munka Ljungby IF blå Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-09-28 11:00 Vejby IF blå - Jonstorps IF FK Vejby IP 7-manna
2019-09-28 13:00 Ekets GoIF - Vikens IK Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Höganäs BK röd - Hjärnarps GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-29 11:30 Strövelstorps GoIF - Skäldervikens IF Strövelstorps IP A-plan 7-manna 2
Oktober
2019-10-05 09:30 Hjärnarps GIF - Båstads GIF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-10-05 10:00 Munka Ljungby IF blå - Strövelstorps GoIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-10-05 12:30 Jonstorps IF FK - Vikens IK Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Höganäs BK röd - Ekets GoIF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-10-06 11:30 Skäldervikens IF - Vejby IF blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:30 Båstads GIF - Höganäs BK röd Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-10-12 11:00 Vikens IK - Skäldervikens IF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Strövelstorps GoIF - Hjärnarps GIF Strövelstorps IP A-plan 7-manna 2
2019-10-19 13:00 Ekets GoIF - Jonstorps IF FK Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1