Spelprogram - F10 Nordvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:00 Ängelholms FF - IK Wormo Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 09:30 Jonstorps IF FK vit - Fortuna FF svart Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Eskilsminne IF blå - Hittarps IK Västergårds IP 6, 7-manna
2019-08-18 10:00 Vejby IF - Råå IF Vejby IP 7-manna
2019-08-18 11:45 Fortuna FF röd - Hjärnarps GIF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-08-22 18:30 Hjärnarps GIF - Eskilsminne IF blå Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-08-23 17:45 Råå IF - Fortuna FF röd Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-25 09:30 Hittarps IK - Jonstorps IF FK vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-25 10:00 IK Wormo - Vejby IF Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK Västergårds IP 6, 7-manna
2019-08-31 10:00 Jonstorps IF FK vit - Hjärnarps GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-31 13:30 Vejby IF - Ängelholms FF Vejby IP 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Eskilsminne IF blå - Råå IF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-01 11:45 Fortuna FF röd - IK Wormo Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-09-04 17:45 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-06 17:45 Råå IF - Jonstorps IF FK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-08 09:30 Hittarps IK - Fortuna FF svart Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-08 10:00 IK Wormo - Eskilsminne IF blå Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-12 18:00 Hjärnarps GIF - Eskilsminne IF gul Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-09-14 11:00 Jonstorps IF FK vit - IK Wormo Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-14 11:45 Fortuna FF röd - Vejby IF Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-09-14 14:00 Eskilsminne IF gul - Råå IF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-15 10:00 Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-15 10:30 Fortuna FF svart - Hjärnarps GIF Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-09-20 17:45 Råå IF - Fortuna FF svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-21 11:00 Ängelholms FF - Jonstorps IF FK vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 14:00 IK Wormo - Eskilsminne IF gul Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Hjärnarps GIF - Hittarps IK Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-09-22 11:30 Vejby IF - Eskilsminne IF blå Vejby IP 7-manna
2019-09-27 18:00 (Inst.) Fortuna FF svart - IK Wormo Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-09-28 11:00 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-29 09:30 Hittarps IK - Råå IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-29 10:00 Jonstorps IF FK vit - Vejby IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Eskilsminne IF blå - Fortuna FF röd Västergårds IP 6, 7-manna
2019-09-30 18:30 Ängelholms FF - Fortuna FF röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 19:00 Råå IF - Hjärnarps GIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-05 10:00 Fortuna FF röd - Jonstorps IF FK vit Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Ängelholms FF - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Vejby IF - Eskilsminne IF gul Vejby IP B-Plan
2019-10-06 11:30 IK Wormo - Hittarps IK Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-10-12 13:00 Fortuna FF svart - Vejby IF Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 13:00 Jonstorps IF FK vit - Eskilsminne IF blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-13 09:30 Hittarps IK - Ängelholms FF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-13 11:00 Hjärnarps GIF - IK Wormo Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-10-13 11:00 Eskilsminne IF gul - Fortuna FF röd Västergårds IP 6, 7-manna