Spelprogram - F12 Nordvästra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Västra Karups IF - Munka Ljungby IF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-08-17 11:00 IK Wormo - Eskilsminne IF gul Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Stattena IF - Ödåkra IF/Allerums GIF Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-08-17 11:00 Fortuna FF svart - Åstorps FF Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-17 12:00 Båstads GIF - Jonstorps IF FK Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-17 14:00 Ekeby GIF - IF Lödde Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-08-18 10:00 Ängelholms FF - Höganäs BK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Munka Ljungby IF - Ängelholms FF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 IF Lödde - Hittarps IK Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Ödåkra IF/Allerums GIF - IK Wormo Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Fortuna FF svart - Båstads GIF Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:30 Jonstorps IF FK - Stattena IF Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-08-25 13:00 Höganäs BK - Ekeby GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-08-25 15:00 Åstorps FF - Västra Karups IF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Västra Karups IF - Båstads GIF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-08-31 11:00 IK Wormo - Jonstorps IF FK Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-08-31 14:00 Ekeby GIF - Munka Ljungby IF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
September
2019-09-01 11:00 Stattena IF - Fortuna FF svart Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-09-01 12:00 IF Lödde - Höganäs BK Tolvans IP B-plan 7-manna 2
2019-09-01 13:00 Ängelholms FF - Åstorps FF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-03 18:15 Hittarps IK - Eskilsminne IF gul Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-09-07 10:00 Munka Ljungby IF - IF Lödde Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:30 Västra Karups IF - Stattena IF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-09-07 11:00 Fortuna FF svart - IK Wormo Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:00 Båstads GIF - Ängelholms FF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:30 Höganäs BK - Hittarps IK Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-08 11:00 Ödåkra IF/Allerums GIF - Eskilsminne IF gul Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Höganäs BK - Munka Ljungby IF Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-09-14 11:00 IK Wormo - Västra Karups IF Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-09-14 11:30 IF Lödde - Åstorps FF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 14:00 Ekeby GIF - Båstads GIF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-09-15 09:30 Hittarps IK - Ödåkra IF/Allerums GIF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-15 11:00 Eskilsminne IF gul - Jonstorps IF FK Västergårds IP 10, 7-manna
2019-09-15 13:00 Ängelholms FF - Stattena IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Munka Ljungby IF - Hittarps IK Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Jonstorps IF FK - Ödåkra IF/Allerums GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Ängelholms FF - IK Wormo Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 12:00 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-22 13:00 Båstads GIF - IF Lödde Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 15:00 Åstorps FF - Höganäs BK Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-26 18:00 Höganäs BK - Båstads GIF Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
2019-09-27 18:00 Ekeby GIF - IK Wormo Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-09-28 10:00 Munka Ljungby IF - Åstorps FF Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Ödåkra IF/Allerums GIF - Fortuna FF svart Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-09-29 09:30 Hittarps IK - Jonstorps IF FK Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-29 11:00 Eskilsminne IF gul - Västra Karups IF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-09-29 11:30 IF Lödde - Stattena IF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-01 18:00 Åstorps FF - Ekeby GIF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 14:00 Stattena IF - Ekeby GIF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 14:30 Ängelholms FF - Eskilsminne IF gul Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Stattena IF - Höganäs BK Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
2019-10-06 12:00 Västra Karups IF - Ödåkra IF/Allerums GIF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-10-06 12:30 Fortuna FF svart - Jonstorps IF FK Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-10-06 12:30 Båstads GIF - Munka Ljungby IF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-06 15:00 Åstorps FF - Hittarps IK Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Munka Ljungby IF - Stattena IF Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-10-12 15:00 Jonstorps IF FK - Västra Karups IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-13 09:30 Hittarps IK - Fortuna FF svart Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
2019-10-13 10:30 Höganäs BK - IK Wormo Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
2019-10-13 11:00 Ödåkra IF/Allerums GIF - Ängelholms FF Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Eskilsminne IF gul - Ekeby GIF Västergårds IP 10, 7-manna
2019-10-13 15:00 Åstorps FF - Båstads GIF Bjärshögs IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-19 10:00 IK Wormo - IF Lödde Exercisfältet E-fältet 7-manna 1