Spelprogram - P12 Nordvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 Allerums GIF - Ramlösa Södra IF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-17 13:00 Kullavägens BK - Borstahusens BK röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Åstorps FF - IK Wormo vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Eskilsminne IF blå - Råå IF vit Västergårds IP 8, 7-manna
2019-08-18 12:00 Helsingborg Östra IF vit - Hittarps IK svart Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-08-18 12:00 Ramlösa Södra IF vit - Eskilsminne IF blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-23 18:00 Hittarps IK svart - Allerums GIF Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-08-24 11:00 Borstahusens BK röd - Åstorps FF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-08-25 11:00 Råå IF vit - Kullavägens BK Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-26 18:00 IK Wormo vit - Helsingborg Östra IF vit Exercisfältet D-plan
2019-08-31 09:00 Allerums GIF - IK Wormo vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-31 13:00 Ramlösa Södra IF vit - Hittarps IK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-08-31 13:00 Kullavägens BK - Eskilsminne IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Åstorps FF - Råå IF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-05 18:00 Helsingborg Östra IF vit - Borstahusens BK röd Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-07 10:00 IK Wormo vit - Hittarps IK svart Exercisfältet D-plan
2019-09-07 11:00 Borstahusens BK röd - Allerums GIF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-07 11:00 Eskilsminne IF blå - Åstorps FF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-07 12:15 Råå IF vit - Helsingborg Östra IF vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-07 13:00 Kullavägens BK - Ramlösa Södra IF vit Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-09-12 18:30 Allerums GIF - Råå IF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-13 18:00 Helsingborg Östra IF vit - Eskilsminne IF blå Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-14 11:00 Ramlösa Södra IF vit - IK Wormo vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-14 13:00 Hittarps IK svart - Borstahusens BK röd Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-15 10:00 Åstorps FF - Kullavägens BK Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-21 15:00 Kullavägens BK - Helsingborg Östra IF vit Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Åstorps FF - Ramlösa Södra IF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Eskilsminne IF blå - Allerums GIF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-22 11:00 Borstahusens BK röd - IK Wormo vit Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-09-22 12:15 Råå IF vit - Hittarps IK svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-27 18:00 Helsingborg Östra IF vit - Åstorps FF Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-28 10:00 Allerums GIF - Kullavägens BK Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-28 12:00 IK Wormo vit - Råå IF vit Exercisfältet D-plan
2019-09-28 12:30 Ramlösa Södra IF vit - Borstahusens BK röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-09-29 14:00 Hittarps IK svart - Eskilsminne IF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
Oktober
2019-10-05 12:00 Helsingborg Östra IF vit - Ramlösa Södra IF vit Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-10-05 13:00 Kullavägens BK - Hittarps IK svart Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Åstorps FF - Allerums GIF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Eskilsminne IF blå - IK Wormo vit Västergårds IP 8, 7-manna
2019-10-06 13:30 Råå IF vit - Borstahusens BK röd Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-12 11:00 Borstahusens BK röd - Eskilsminne IF blå Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-10-12 13:00 Ramlösa Södra IF vit - Råå IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-10-12 13:00 Allerums GIF - Helsingborg Östra IF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-14 18:00 IK Wormo vit - Kullavägens BK Exercisfältet D-plan
2019-10-19 12:00 Hittarps IK svart - Åstorps FF Laröds IP F-plan, 7-manna