Spelprogram - P12 Nordvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Skäldervikens IF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-08-16 18:30 Ekets GoIF - Hittarps IK röd Ryavallen C-plan
2019-08-17 14:00 Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 11:00 FC Kopparmöllan - Munka Ljungby IF Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Munka Ljungby IF - Vejby IF 2 Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:15 Skäldervikens IF - FC Kopparmöllan Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Jonstorps IF FK blå - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-25 14:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-30 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Hittarps IK röd Grevieparken B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 FC Kopparmöllan - Jonstorps IF FK blå Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 13:00 Ängelholms FF blå - Ekets GoIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-09-03 18:15 Munka Ljungby IF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-06 18:30 Jonstorps IF FK blå - Vejby IF 2 Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-08 12:00 Hittarps IK röd - FC Kopparmöllan Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-08 13:30 Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-09 18:30 Ekets GoIF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Ryavallen C-plan
2019-09-13 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Ängelholms FF blå Grevieparken B-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 FC Kopparmöllan - Ekets GoIF Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 Munka Ljungby IF - Jonstorps IF FK blå Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Vejby IF 2 - Hittarps IK röd Vejby IP 7-manna
2019-09-17 18:00 Vejby IF 2 - Skäldervikens IF Vejby IP 7-manna
2019-09-21 12:30 Jonstorps IF FK blå - Skäldervikens IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-22 09:30 Hittarps IK röd - Munka Ljungby IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-22 13:00 Ängelholms FF blå - FC Kopparmöllan Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-09-22 15:00 Ekets GoIF - Vejby IF 2 Ryavallen C-plan
2019-09-28 12:30 Skäldervikens IF - Hittarps IK röd Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Munka Ljungby IF - Ekets GoIF Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:30 FC Kopparmöllan - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-09-29 15:00 Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå Vejby IP 7-manna
Oktober
2019-10-04 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Vejby IF 2 Grevieparken B-plan 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Hittarps IK röd - Jonstorps IF FK blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-06 13:00 Ängelholms FF blå - Munka Ljungby IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-10-09 18:30 Ekets GoIF - Skäldervikens IF Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Jonstorps IF FK blå - Ekets GoIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Vejby IF 2 - FC Kopparmöllan Vejby IP 7-manna