Spelprogram - P12 Nordvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Dösjöbro IF vit - Gantofta IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-08-18 10:00 Häljarps IF - Eslövs BK svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-08-18 11:00 Svalövs BK - IF Lödde svart Svalövs IP 7-manna
2019-08-18 13:00 Glumslövs FF - BK Landora blå Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-08-19 18:00 IK Wormo blå - Fortuna FF svart Exercisfältet D-plan
2019-08-24 10:00 Eslövs BK svart - Dösjöbro IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Gantofta IF - IK Wormo blå Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:30 IF Lödde svart - Glumslövs FF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 BK Landora blå - Häljarps IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-08-25 11:45 Fortuna FF svart - Svalövs BK Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Svalövs BK - Gantofta IF Svalövs IP 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Dösjöbro IF vit - Häljarps IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 IK Wormo blå - Eslövs BK svart Exercisfältet D-plan
2019-09-01 13:00 Glumslövs FF - Fortuna FF svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Gantofta IF - Glumslövs FF Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Fortuna FF svart - IF Lödde svart Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Eslövs BK svart - Svalövs BK Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-09 18:00 BK Landora blå - IF Lödde svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-11 18:00 Dösjöbro IF vit - BK Landora blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Svalövs BK - Häljarps IF Svalövs IP 7-manna
2019-09-15 10:30 IF Lödde svart - Gantofta IF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 11:00 BK Landora blå - Fortuna FF svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-15 13:00 Glumslövs FF - Eslövs BK svart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 13:00 IK Wormo blå - Dösjöbro IF vit Exercisfältet D-plan
2019-09-21 10:00 Gantofta IF - Fortuna FF svart Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-21 13:30 Eslövs BK svart - IF Lödde svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Häljarps IF - Glumslövs FF Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Dösjöbro IF vit - Svalövs BK Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-09-23 18:00 IK Wormo blå - BK Landora blå Exercisfältet D-plan
2019-09-24 17:30 Häljarps IF - IK Wormo blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-09-29 10:00 BK Landora blå - Gantofta IF Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-09-29 10:30 IF Lödde svart - Häljarps IF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Glumslövs FF - Dösjöbro IF vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Svalövs BK - IK Wormo blå Svalövs IP 7-manna
2019-09-29 13:00 Fortuna FF svart - Eslövs BK svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Oktober
2019-10-06 10:00 Häljarps IF - Fortuna FF svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-10-06 10:00 Svalövs BK - BK Landora blå Svalövs IP 7-manna
2019-10-06 12:00 Dösjöbro IF vit - IF Lödde svart Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-10-06 12:00 Eslövs BK svart - Gantofta IF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-07 18:00 IK Wormo blå - Glumslövs FF Exercisfältet D-plan
2019-10-12 10:00 BK Landora blå - Eslövs BK svart Landskrona IP D-plan 7-manna
2019-10-12 10:00 Gantofta IF - Häljarps IF Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:30 IF Lödde svart - IK Wormo blå Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:45 Fortuna FF svart - Dösjöbro IF vit Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 13:00 Glumslövs FF - Svalövs BK Örevångs IP B-plan 7-manna 1