Spelprogram - P12 Nordvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-16 18:00 Helsingborg Östra IF svart - Eskilsminne IF gul Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-08-17 10:00 Båstads GIF - Jonstorps IF FK vit Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-17 12:30 Råå IF ljusblå - Spanska Akademin FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-18 12:00 Helsingborg City FC vit - Förslövs IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-08-19 19:15 Klippans FF - Hittarps IK vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-08-20 18:00 Eskilsminne IF gul - Råå IF ljusblå Västergårds IP 10, 7-manna
2019-08-21 18:30 Förslövs IF - Helsingborg Östra IF svart Bjärevallen 7-manna
2019-08-24 12:30 Jonstorps IF FK vit - Helsingborg City FC vit Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-08-24 15:00 Hittarps IK vit - Båstads GIF Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-08-26 18:00 Spanska Akademin FF - Klippans FF Filborna IP 2, 7-manna
2019-08-28 18:00 Helsingborg Östra IF svart - Jonstorps IF FK vit Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-08-30 19:00 Råå IF ljusblå - Förslövs IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-08-31 10:00 Båstads GIF - Klippans FF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Spanska Akademin FF - Eskilsminne IF gul Filborna IP 2, 7-manna
September
2019-09-01 12:30 Helsingborg City FC vit - Hittarps IK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-04 18:30 Förslövs IF - Eskilsminne IF gul Bjärevallen 7-manna
2019-09-07 10:00 Båstads GIF - Spanska Akademin FF Örebäcksvallen A-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:30 Jonstorps IF FK vit - Råå IF ljusblå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-08 14:00 Hittarps IK vit - Helsingborg Östra IF svart Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-09 17:30 Klippans FF - Helsingborg City FC vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-14 16:00 Spanska Akademin FF - Förslövs IF Filborna IP 2, 7-manna
2019-09-15 11:00 Eskilsminne IF gul - Jonstorps IF FK vit Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-15 11:00 Råå IF ljusblå - Hittarps IK vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-09-15 13:30 Helsingborg City FC vit - Båstads GIF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:30 Båstads GIF - Helsingborg Östra IF svart Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-09-21 11:00 Helsingborg City FC vit - Spanska Akademin FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:30 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-09-21 13:00 Klippans FF - Råå IF ljusblå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:30 Jonstorps IF FK vit - Förslövs IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-09-25 18:00 Helsingborg Östra IF svart - Klippans FF Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-25 18:30 Förslövs IF - Hittarps IK vit Bjärevallen 7-manna
2019-09-28 09:00 Eskilsminne IF gul - Klippans FF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-28 16:30 Spanska Akademin FF - Jonstorps IF FK vit Filborna IP 2, 7-manna
2019-09-29 10:00 Helsingborg Östra IF svart - Helsingborg City FC vit Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Råå IF ljusblå - Båstads GIF Råå IP B-plan 7-manna
Oktober
2019-10-05 10:00 Helsingborg City FC vit - Råå IF ljusblå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:00 Båstads GIF - Eskilsminne IF gul Örebäcksvallen A-plan 7-manna 2
2019-10-05 12:30 Hittarps IK vit - Jonstorps IF FK vit Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-10-06 11:30 Klippans FF - Förslövs IF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Helsingborg Östra IF svart - Spanska Akademin FF Bållevi A-plan 7-manna 2
2019-10-09 17:30 Förslövs IF - Båstads GIF Bjärevallen 7-manna
2019-10-12 12:00 Spanska Akademin FF - Hittarps IK vit Filborna IP 2, 7-manna
2019-10-13 11:00 Eskilsminne IF gul - Helsingborg City FC vit Västergårds IP 8, 7-manna
2019-10-13 11:00 Råå IF ljusblå - Helsingborg Östra IF svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-10-14 19:00 Jonstorps IF FK vit - Klippans FF Kullaparken B-Plan 7-manna 1