Spelprogram - P 8 grön

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FBK Karlstad 3 Jon Hagman 0708726163 röd/vit/svarta
FBK Karlstad 4 Jon Hagman 0708726163 röd/vit/svarta
IF Nyedshov Magnus Häggqvist 0702885242 gul/svarta/svarta
IFK Kristinehamn blå Lena Örn 0738138843 blå/vit/blå/blå
IFK Ölme blå Tomas Emanuelsson 0709320331 blå/blå/blå
IFK Ölme vit Tomas Emanuelsson 0709320331 blå, blå, blå
Skattkärrs IF blå Sara Olsson 0704605800 röd/röd/röda
Skattkärrs IF röd Sara Olsson 0704605800 röd/röd/röda
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-19 10:00 FBK Karlstad 4 - Skattkärrs IF röd Örsholmens IP
2019-05-19 10:00 IFK Ölme blå - Skattkärrs IF blå Örsholmens IP
2019-05-19 10:00 FBK Karlstad 3 - IFK Kristinehamn blå Örsholmens IP
Omgång 2
2019-05-19 11:00 IFK Kristinehamn blå - IF Nyedshov Örsholmens IP
2019-05-19 11:00 Skattkärrs IF blå - FBK Karlstad 3 Örsholmens IP
2019-05-19 11:00 Skattkärrs IF röd - IFK Ölme blå Örsholmens IP
2019-05-19 12:00 IF Nyedshov - FBK Karlstad 4 Örsholmens IP
Omgång 3
2019-05-26 12:00 FBK Karlstad 4 - IFK Kristinehamn blå Caland Arena
2019-05-26 12:00 Skattkärrs IF blå - IFK Ölme vit Caland Arena
2019-05-26 13:00 FBK Karlstad 3 - Skattkärrs IF röd Caland Arena
2019-05-26 13:00 IF Nyedshov - Skattkärrs IF blå Caland Arena
Omgång 4
2019-05-26 14:00 Skattkärrs IF röd - IF Nyedshov Caland Arena
2019-05-26 14:00 IFK Ölme blå - FBK Karlstad 3 Caland Arena
2019-05-26 15:00 IFK Ölme blå - IFK Kristinehamn blå Caland Arena
2019-05-26 15:00 IFK Ölme vit - FBK Karlstad 4 Caland Arena
Omgång 5
2019-06-09 12:00 FBK Karlstad 3 - Skattkärrs IF blå Ölme IP
2019-06-09 12:00 IF Nyedshov - IFK Ölme blå Ölme IP
2019-06-09 13:00 FBK Karlstad 4 - Skattkärrs IF röd Ölme IP
2019-06-09 13:00 IFK Kristinehamn blå - IFK Ölme vit Ölme IP
Omgång 6
2019-06-09 10:00 FBK Karlstad 3 - IFK Ölme vit Ölme IP
2019-06-09 10:00 Skattkärrs IF blå - IF Nyedshov Ölme IP
2019-06-09 11:00 Skattkärrs IF röd - IFK Kristinehamn blå Ölme IP
2019-06-09 11:00 IFK Ölme blå - FBK Karlstad 4 Ölme IP
Omgång 8
2019-08-11 11:00 Skattkärrs IF blå - IFK Ölme blå Molkoms IP
2019-08-11 11:00 IFK Kristinehamn blå - FBK Karlstad 3 Molkoms IP
2019-08-11 13:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 4 Molkoms IP
2019-08-11 13:00 IFK Ölme vit - IF Nyedshov Molkoms IP
Omgång 9
2019-08-11 10:00 IF Nyedshov - IFK Kristinehamn blå Molkoms IP
2019-08-11 10:00 FBK Karlstad 3 - Skattkärrs IF blå Molkoms IP
2019-08-11 12:00 FBK Karlstad 4 - IFK Ölme vit Molkoms IP
2019-08-11 12:00 IFK Ölme blå - Skattkärrs IF röd Molkoms IP
Omgång 10
2019-08-25 10:00 IFK Kristinehamn blå - FBK Karlstad 4 Sannaheden
2019-08-25 10:00 Skattkärrs IF blå - IFK Ölme vit Sannaheden
2019-08-25 11:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 3 Sannaheden
2019-08-25 12:00 IFK Ölme vit - IF Nyedshov Sannaheden
Omgång 11
2019-08-25 11:00 FBK Karlstad 4 - Skattkärrs IF blå Sannaheden
2019-08-25 12:00 FBK Karlstad 3 - IFK Ölme blå Sannaheden
2019-08-25 13:00 IF Nyedshov - Skattkärrs IF röd Sannaheden
2019-08-25 13:00 IFK Kristinehamn blå - IFK Ölme blå Sannaheden
Omgång 12
2019-09-08 10:00 Skattkärrs IF röd - FBK Karlstad 4 Ölme IP
2019-09-08 10:00 Skattkärrs IF blå - IFK Kristinehamn blå Ölme IP
2019-09-08 13:00 FBK Karlstad 3 - IFK Ölme vit Ölme IP
2019-09-08 13:00 IFK Ölme blå - IF Nyedshov Ölme IP
Omgång 13
2019-09-08 11:00 IF Nyedshov - FBK Karlstad 3 Ölme IP
2019-09-08 11:00 IFK Ölme vit - Skattkärrs IF blå Ölme IP
2019-09-08 12:00 IFK Kristinehamn blå - Skattkärrs IF röd Ölme IP
2019-09-08 12:00 FBK Karlstad 4 - IFK Ölme blå Ölme IP