Spelprogram - P12 (7mot7) 3 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Vit Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
BK Ett Fyra Mahdi Mohamed Ahmed 0793043201 0793043201 Gul/Blå/Gul
BK Forward Gul Nina Lilja 0731416334 Gul/Svart/Gul
BK Forward Svart Nina Lilja 0731416334 Gul/Svart/Gul
Fellingsbro GOIF Håkan Sjöström 0705465358 Svart/Vit/Svart/Vit/Svart
Hällefors AIF Johan Roland Fors 0734225032 Grön/vit/Grön
IFK Hallsberg FK Shane Harrington 0761818577 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Tobias Strand 0763054630 Vit/Blå/Vit
IFK Lindesberg Patrik Sedell 0702000258 Blå/Blå/Blå
IK Sturehov Vit Johan Nygren 0733184189 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Vit Michael Thörn 0739607657 Röd/Blå/Röd
Lekebergs IF Tomas Widbro 0701872849 Svart-Röd/Svart/Röd
Lillån FK Vit Emma Bjerke 0706830897 Grön/Grön/Grön
Mariebergs IK Anders Öbrink 0702599313 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) IFK Lindesberg - BK Ett Fyra
(Inst.) BK Ett Fyra - Karlslunds IF HFK Vit
Maj
2019-05-04 13:20 IK Sturehov Vit - Hällefors AIF Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-04 13:20 IFK Lindesberg - IFK Kumla Röd Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-04 14:40 IFK Kumla Röd - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-04 14:40 Hällefors AIF - IFK Lindesberg Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-05 10:00 Lekebergs IF - BK Forward Gul Vretalund 7-1
2019-05-05 10:00 Adolfsbergs IK Vit - Karlslunds IF HFK Vit Vretalund 7-2
2019-05-05 10:00 IFK Hallsberg FK - Fellingsbro GOIF Transtensvallen 7-1
2019-05-05 10:00 Lillån FK Vit - BK Ett Fyra Transtensvallen 7-2
2019-05-05 11:20 BK Forward Gul - Adolfsbergs IK Vit Vretalund 7-1
2019-05-05 11:20 Karlslunds IF HFK Vit - BK Forward Svart Vretalund 7-2
2019-05-05 11:20 Fellingsbro GOIF - Lillån FK Vit Transtensvallen 7-1
2019-05-05 11:20 BK Ett Fyra - Mariebergs IK Transtensvallen 7-2
2019-05-05 12:40 BK Forward Svart - Lekebergs IF Vretalund 7-1
2019-05-05 12:40 Mariebergs IK - IFK Hallsberg FK Transtensvallen 7-1
2019-05-11 10:00 Fellingsbro GOIF - Adolfsbergs IK Vit Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-05-11 10:00 Lillån FK Vit - Hällefors AIF Idrottsparken Fellingsbro 7-2
2019-05-11 11:20 Hällefors AIF - Fellingsbro GOIF Idrottsparken Fellingsbro 7-1
2019-05-11 11:20 Adolfsbergs IK Vit - Lillån FK Vit Idrottsparken Fellingsbro 7-2
2019-05-18 14:00 BK Ett Fyra - IFK Kumla Röd Lundby IP 7-1
2019-05-18 14:00 BK Forward Svart - IFK Hallsberg FK Lundby IP 7-2
2019-05-18 15:10 IFK Kumla Röd - BK Forward Svart Lundby IP 7-1
2019-05-18 15:10 IFK Hallsberg FK - BK Forward Gul Lundby IP 7-2
2019-05-18 16:20 BK Forward Gul - BK Ett Fyra Lundby IP 7-1
2019-05-19 10:00 Karlslunds IF HFK Vit - IK Sturehov Vit Rosta Gärde 7-5
2019-05-19 10:00 IFK Lindesberg - Lekebergs IF Rosta Gärde 7-6
2019-05-19 11:20 IK Sturehov Vit - IFK Lindesberg Rosta Gärde 7-5
2019-05-19 11:20 Lekebergs IF - Mariebergs IK Rosta Gärde 7-6
2019-05-19 12:40 Mariebergs IK - Karlslunds IF HFK Vit Rosta Gärde 7-5
2019-05-24 18:00 Lillån FK Vit - Lekebergs IF Lillåvallen 7-1
2019-05-24 18:00 BK Ett Fyra - IFK Hallsberg FK Lillåvallen 7-2
2019-05-24 19:20 IFK Hallsberg FK - Lillån FK Vit Lillåvallen 7-1
2019-05-24 19:20 Lekebergs IF - BK Ett Fyra Lillåvallen 7-2
2019-05-25 10:00 Hällefors AIF - Adolfsbergs IK Vit Hällevi 7-1
2019-05-25 10:00 IFK Lindesberg - Karlslunds IF HFK Vit Hällevi 7-2
2019-05-25 11:20 Adolfsbergs IK Vit - IFK Lindesberg Hällevi 7-1
2019-05-25 11:20 Karlslunds IF HFK Vit - IFK Kumla Röd Hällevi 7-2
2019-05-25 12:40 IFK Kumla Röd - Hällefors AIF Hällevi 7-1
2019-05-26 10:00 BK Forward Gul - Fellingsbro GOIF Trängens IP 7-1
2019-05-26 10:00 Mariebergs IK - BK Forward Svart Trängens IP 7-2
2019-05-26 11:20 Fellingsbro GOIF - Mariebergs IK Trängens IP 7-1
2019-05-26 11:20 BK Forward Svart - IK Sturehov Vit Trängens IP 7-2
2019-05-26 12:40 IK Sturehov Vit - BK Forward Gul Trängens IP 7-1
Juni
2019-06-08 10:00 Mariebergs IK - BK Forward Gul Mariebergs IP 7-1
2019-06-08 10:00 Lillån FK Vit - BK Forward Svart Mariebergs IP 7-2
2019-06-08 10:00 Karlslunds IF HFK Vit - Fellingsbro GOIF Fritidsbyn 7-2
2019-06-08 11:20 BK Forward Gul - Lillån FK Vit Mariebergs IP 7-1
2019-06-08 11:20 BK Forward Svart - Hällefors AIF Mariebergs IP 7-2
2019-06-08 11:20 Fellingsbro GOIF - IFK Lindesberg Fritidsbyn 7-1
2019-06-08 12:40 Hällefors AIF - Mariebergs IK Mariebergs IP 7-1
2019-06-09 10:00 IFK Kumla Röd - IFK Hallsberg FK Kumla IP 7-3
2019-06-09 10:00 Lekebergs IF - IK Sturehov Vit Kumla IP 7-4
2019-06-09 11:20 IFK Hallsberg FK - Lekebergs IF Kumla IP 7-3
2019-06-09 11:20 IK Sturehov Vit - Adolfsbergs IK Vit Kumla IP 7-4
2019-06-09 12:40 Adolfsbergs IK Vit - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-3