Spelprogram - F12 Röd:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F07 Svart Monica Mattsson 0738397975 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF F07 Röd Leif Hallsén 0762365558 Röd/vit/röd/röd
Enköpings SK UK F07 röd Tomas Grip Grön/Svart/Grön
Fanna BK F07 Sebastian Axberg Svart/Svart/Svart
Hagby IK F07 Niklas Ljungqvist Ölmestrand 018247446 0722165566 röd/svart/svart
Heby AIF F07 Johanna Stålhand Gul/Svart/Gul
SK Iron Vit Helena pettersson 0768880810 Blå/Blå/Blå
Sunnersta AIF F07 Mats Rimmö 0702955380 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Vaksala SK Svart Stefan Träff Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 14:00 Bälinge IF F07 Svart - Fanna BK F07 Bälinge IP Konstgräs
Maj
2019-05-01 12:00 Vaksala SK Svart - Sunnersta AIF F07 Årsta IP Konstgräs
2019-05-01 12:00 Danmarks IF F07 Röd - Heby AIF F07 Danelid 5
2019-05-01 16:30 Enköpings SK UK F07 röd - Hagby IK F07 Enavallen teknikcenter
2019-05-04 10:00 SK Iron Vit - Vaksala SK Svart Björkvallen 1
2019-05-04 10:00 Heby AIF F07 - Enköpings SK UK F07 röd Tegelvallen Konstgräs
2019-05-05 10:00 Sunnersta AIF F07 - Bälinge IF F07 Svart Granebergs IO 1
2019-05-05 12:00 Fanna BK F07 - Danmarks IF F07 Röd Fanna IP C-plan
2019-05-11 13:00 Bälinge IF F07 Svart - SK Iron Vit Bälinge IP 4
2019-05-12 12:00 Danmarks IF F07 Röd - Sunnersta AIF F07 Danelid 5
2019-05-12 14:00 Enköpings SK UK F07 röd - Fanna BK F07 Enavallen teknikcenter
2019-05-13 18:30 Hagby IK F07 - Heby AIF F07 Hagby IP 3
2019-05-18 10:00 SK Iron Vit - Danmarks IF F07 Röd Björkvallen 1
2019-05-18 11:00 Vaksala SK Svart - Bälinge IF F07 Svart Årsta IP 3
2019-05-19 10:00 Sunnersta AIF F07 - Enköpings SK UK F07 röd Granebergs IO 1
2019-05-19 12:00 Fanna BK F07 - Hagby IK F07 Fanna IP C-plan
2019-05-25 10:00 Heby AIF F07 - Fanna BK F07 Tegelvallen Konstgräs
2019-05-25 15:30 Enköpings SK UK F07 röd - SK Iron Vit Enavallen teknikcenter
2019-05-26 10:00 Hagby IK F07 - Sunnersta AIF F07 Hagby IP 2
2019-05-26 14:00 Danmarks IF F07 Röd - Vaksala SK Svart Danelid 6
2019-05-30 10:00 SK Iron Vit - Hagby IK F07 Björkvallen 1
2019-05-30 10:00 Vaksala SK Svart - Enköpings SK UK F07 röd Årsta IP Konstgräs
2019-05-30 10:00 Sunnersta AIF F07 - Heby AIF F07 Granebergs IO 1
2019-05-30 14:00 Bälinge IF F07 Svart - Danmarks IF F07 Röd Bälinge IP 4
Juni
2019-06-01 10:00 Heby AIF F07 - SK Iron Vit Tegelvallen Konstgräs
2019-06-01 15:00 Enköpings SK UK F07 röd - Bälinge IF F07 Svart Enavallen D-plan
2019-06-02 10:00 Hagby IK F07 - Vaksala SK Svart Hagby IP 3
2019-06-02 12:00 Fanna BK F07 - Sunnersta AIF F07 Fanna IP C-plan
2019-06-05 19:00 Bälinge IF F07 Svart - Hagby IK F07 Bälinge IP 4
2019-06-06 10:00 SK Iron Vit - Fanna BK F07 Björkvallen 1
2019-06-06 11:00 Vaksala SK Svart - Heby AIF F07 Årsta IP 4
2019-06-09 10:00 Hagby IK F07 - Danmarks IF F07 Röd Hagby IP 3
2019-06-09 12:00 Fanna BK F07 - Vaksala SK Svart Fanna IP C-plan
2019-06-12 18:00 Sunnersta AIF F07 - Vaksala SK Svart Granebergs IO 1
2019-06-13 18:30 Heby AIF F07 - Danmarks IF F07 Röd Tegelvallen Konstgräs
2019-06-14 17:45 Sunnersta AIF F07 - SK Iron Vit Granebergs IO 1
2019-06-15 10:00 Heby AIF F07 - Bälinge IF F07 Svart Tegelvallen Konstgräs
2019-06-16 12:00 Fanna BK F07 - Bälinge IF F07 Svart Fanna IP C-plan
2019-06-19 18:30 Hagby IK F07 - Enköpings SK UK F07 röd Hagby IP 3
2019-06-23 16:00 Danmarks IF F07 Röd - Enköpings SK UK F07 röd Danelid 5
2019-06-26 18:30 Bälinge IF F07 Svart - Sunnersta AIF F07 Bälinge IP 4
Augusti
2019-08-15 19:00 Enköpings SK UK F07 röd - Heby AIF F07 Enavallen D-plan
2019-08-17 10:30 Vaksala SK Svart - SK Iron Vit Årsta IP 4
2019-08-18 10:00 SK Iron Vit - Bälinge IF F07 Svart Björkvallen 1
2019-08-18 10:00 Sunnersta AIF F07 - Danmarks IF F07 Röd Granebergs IO 1
2019-08-18 12:00 Fanna BK F07 - Enköpings SK UK F07 röd Fanna IP C-plan
2019-08-20 18:30 Heby AIF F07 - Hagby IK F07 Tegelvallen Konstgräs
2019-08-24 12:15 Danmarks IF F07 Röd - SK Iron Vit Danelid 6
2019-08-24 13:00 Bälinge IF F07 Svart - Vaksala SK Svart Bälinge IP 4
2019-08-24 14:30 Enköpings SK UK F07 röd - Sunnersta AIF F07 Enavallen D-plan
2019-08-25 10:00 Hagby IK F07 - Fanna BK F07 Hagby IP 3
2019-08-31 11:30 SK Iron Vit - Enköpings SK UK F07 röd Björkvallen 1
2019-08-31 14:45 Danmarks IF F07 Röd - Fanna BK F07 Danelid 6
September
2019-09-01 10:00 Sunnersta AIF F07 - Hagby IK F07 Granebergs IO 1
2019-09-01 12:00 Fanna BK F07 - Heby AIF F07 Fanna IP C-plan
2019-09-01 14:00 Vaksala SK Svart - Danmarks IF F07 Röd Årsta IP 4
2019-09-07 10:00 Heby AIF F07 - Sunnersta AIF F07 Tegelvallen Konstgräs
2019-09-07 11:00 Enköpings SK UK F07 röd - Vaksala SK Svart Enavallen teknikcenter
2019-09-08 10:00 Hagby IK F07 - SK Iron Vit Hagby IP 2
2019-09-08 16:00 Danmarks IF F07 Röd - Bälinge IF F07 Svart Danelid 6
2019-09-14 11:30 SK Iron Vit - Heby AIF F07 Björkvallen 1
2019-09-14 12:00 Vaksala SK Svart - Hagby IK F07 Årsta IP 3
2019-09-14 15:00 Bälinge IF F07 Svart - Enköpings SK UK F07 röd Bälinge IP 4
2019-09-15 10:00 Sunnersta AIF F07 - Fanna BK F07 Granebergs IO 1
2019-09-21 10:00 Heby AIF F07 - Vaksala SK Svart Tegelvallen Konstgräs
2019-09-22 10:00 Hagby IK F07 - Bälinge IF F07 Svart Hagby IP 3
2019-09-22 12:00 Fanna BK F07 - SK Iron Vit Fanna IP C-plan
2019-09-22 13:30 Enköpings SK UK F07 röd - Danmarks IF F07 Röd Enavallen teknikcenter
2019-09-28 10:00 Vaksala SK Svart - Fanna BK F07 Årsta IP 4
2019-09-28 12:00 Danmarks IF F07 Röd - Hagby IK F07 Danelid 6
2019-09-29 15:00 SK Iron Vit - Sunnersta AIF F07 Björkvallen 1
2019-09-29 16:00 Bälinge IF F07 Svart - Heby AIF F07 Bälinge IP Konstgräs