Spelprogram - P10 Röd:6

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK P09 Karin Graham 0768323115 Röd/gul/svart/svart
BKV Norrtälje P09 Gul Thomas Tengheden 0739623833 Röd/Blå/Röd
Funbo IF P09 Staffan Bagge 0702337540 Blå/Blå/Blå
IF VP Uppsala blå Dan Sjölin 0708632113 Orange/Mörkblå/Mörkblå
Roslagsbro IF 2 Cesar Urra Higuera 0709924429 Svart/Svart/Svart
Sunnersta AIF P09:1 Anne Borgklint 0739039636 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Upsala IF P09 Svart Bo Andreas Bertilsköld 0702672891 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Gul 2 Andreas Andersson Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 09:30 Almunge IK P09 - BKV Norrtälje P09 Gul Gullhagens IP 1
2019-05-05 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - Roslagsbro IF 2 Granebergs IO 2
2019-05-05 12:30 Funbo IF P09 - Vaksala SK Gul 2 Vargspåret IP 1
2019-05-05 13:30 Upsala IF P09 Svart - IF VP Uppsala blå Ekebyvallen IP 3
2019-05-11 10:30 BKV Norrtälje P09 Gul - Funbo IF P09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-12 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - Almunge IK P09 Granebergs IO 2
2019-05-12 10:00 Roslagsbro IF 2 - IF VP Uppsala blå Vårlyckan 2
2019-05-12 12:00 Vaksala SK Gul 2 - Upsala IF P09 Svart Årsta IP 4
2019-05-18 09:30 IF VP Uppsala blå - Vaksala SK Gul 2 Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-19 10:00 Almunge IK P09 - Roslagsbro IF 2 Gullhagens IP 1
2019-05-19 10:00 Funbo IF P09 - Sunnersta AIF P09:1 Vargspåret IP 1
2019-05-19 12:30 Upsala IF P09 Svart - BKV Norrtälje P09 Gul Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-25 11:00 BKV Norrtälje P09 Gul - IF VP Uppsala blå Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-25 16:30 Roslagsbro IF 2 - Vaksala SK Gul 2 Vårlyckan 2
2019-05-26 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - Upsala IF P09 Svart Granebergs IO 2
2019-05-26 14:30 Almunge IK P09 - Funbo IF P09 Gullhagens IP 1
Juni
2019-06-01 09:30 IF VP Uppsala blå - Sunnersta AIF P09:1 Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-01 14:30 Upsala IF P09 Svart - Almunge IK P09 Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-02 12:30 Vaksala SK Gul 2 - BKV Norrtälje P09 Gul Årsta IP 3
2019-06-02 16:00 Funbo IF P09 - Roslagsbro IF 2 Vargspåret IP 1
2019-06-04 17:30 Sunnersta AIF P09:1 - Vaksala SK Gul 2 Granebergs IO 2
2019-06-08 10:00 Almunge IK P09 - IF VP Uppsala blå Gullhagens IP 1
2019-06-09 13:30 Roslagsbro IF 2 - BKV Norrtälje P09 Gul Vårlyckan 2
2019-06-09 16:30 Funbo IF P09 - Upsala IF P09 Svart Vargspåret IP 1
2019-06-15 11:30 BKV Norrtälje P09 Gul - Sunnersta AIF P09:1 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-16 12:30 Upsala IF P09 Svart - Roslagsbro IF 2 Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-16 15:30 IF VP Uppsala blå - Funbo IF P09 Berthåga IP 1
2019-06-20 18:30 Vaksala SK Gul 2 - Almunge IK P09 Årsta IP 5
Augusti
2019-08-17 09:30 IF VP Uppsala blå - Upsala IF P09 Svart Berthåga IP 1
2019-08-17 10:30 BKV Norrtälje P09 Gul - Almunge IK P09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-17 13:00 Vaksala SK Gul 2 - Funbo IF P09 Årsta IP 5
2019-08-18 17:00 Roslagsbro IF 2 - Sunnersta AIF P09:1 Vårlyckan 2
2019-08-24 09:30 Upsala IF P09 Svart - Vaksala SK Gul 2 Tiundaskolan Konstgräs
2019-08-24 11:00 Funbo IF P09 - BKV Norrtälje P09 Gul Vargspåret IP 1
2019-08-25 12:30 Almunge IK P09 - Sunnersta AIF P09:1 Gullhagens IP 1
2019-08-25 15:30 IF VP Uppsala blå - Roslagsbro IF 2 Berthåga IP 1
2019-08-31 10:30 BKV Norrtälje P09 Gul - Upsala IF P09 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-31 10:30 Vaksala SK Gul 2 - IF VP Uppsala blå Årsta IP Konstgräs
September
2019-09-01 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - Funbo IF P09 Granebergs IO 2
2019-09-01 15:00 Roslagsbro IF 2 - Almunge IK P09 Vårlyckan 2
2019-09-07 12:30 Vaksala SK Gul 2 - Roslagsbro IF 2 Årsta IP 4
2019-09-08 11:00 Funbo IF P09 - Almunge IK P09 Vargspåret IP 1
2019-09-08 13:00 Upsala IF P09 Svart - Sunnersta AIF P09:1 Tiundaskolan Konstgräs
2019-09-08 15:30 IF VP Uppsala blå - BKV Norrtälje P09 Gul Berthåga IP 1
2019-09-14 11:00 BKV Norrtälje P09 Gul - Vaksala SK Gul 2 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-15 09:30 Almunge IK P09 - Upsala IF P09 Svart Gullhagens IP 1
2019-09-15 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - IF VP Uppsala blå Granebergs IO 2
2019-09-15 14:00 Roslagsbro IF 2 - Funbo IF P09 Vårlyckan 2
2019-09-21 09:30 IF VP Uppsala blå - Almunge IK P09 Berthåga IP 1
2019-09-21 10:00 BKV Norrtälje P09 Gul - Roslagsbro IF 2 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-21 10:30 Vaksala SK Gul 2 - Sunnersta AIF P09:1 Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 13:00 Upsala IF P09 Svart - Funbo IF P09 Tiundaskolan Konstgräs
2019-09-29 09:30 Almunge IK P09 - Vaksala SK Gul 2 Gullhagens IP 1
2019-09-29 10:00 Sunnersta AIF P09:1 - BKV Norrtälje P09 Gul Granebergs IO 2
2019-09-29 11:30 Funbo IF P09 - IF VP Uppsala blå Vargspåret IP 1
2019-09-29 16:00 Roslagsbro IF 2 - Upsala IF P09 Svart Vårlyckan 2