Spelprogram - P11 Sydöstra C, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-11 18:00 IFK Ystad FK röd - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Gislövs IF vit - Spjutstorps IF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-04-14 13:00 Öja FF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-04-14 15:30 Gärsnäs AIS - Sjöbo IF vit Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-18 18:30 Sjöbo IF vit - IFK Ystad FK röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-04-21 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå - Gislövs IF vit Hamondavallen 7-manna 2
2019-04-22 11:00 Spjutstorps IF - Gärsnäs AIS Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-04-24 18:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Öja FF Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-04-27 11:00 Gislövs IF vit - Öja FF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Sjöbo IF vit Kvarnvallen A-plan
2019-04-28 10:30 IFK Ystad FK röd - Spjutstorps IF Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-28 16:30 Gärsnäs AIS - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 11:00 Spjutstorps IF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-05-01 12:30 Öja FF - Sjöbo IF vit Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå - IFK Ystad FK röd Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-05 09:30 Gislövs IF vit - Gärsnäs AIS Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-10 18:30 Sjöbo IF vit - Spjutstorps IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-05-12 11:00 IFK Ystad FK röd - Gislövs IF vit Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-12 16:30 Gärsnäs AIS - Öja FF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-14 18:30 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-05-18 11:00 Gislövs IF vit - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-05-19 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå - Sjöbo IF vit Hamondavallen 7-manna 2
2019-05-19 13:00 Öja FF - Spjutstorps IF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-05-19 16:30 Gärsnäs AIS - IFK Ystad FK röd Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Sjöbo IF vit - Gislövs IF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-25 13:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Gärsnäs AIS Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-05-26 16:30 IFK Ystad FK röd - Öja FF Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-05 18:30 Spjutstorps IF - Gislövs IF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-06-07 18:30 Sjöbo IF vit - Gärsnäs AIS Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-06-08 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå - Öja FF Hamondavallen 7-manna 2
2019-06-10 18:30 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - IFK Ystad FK röd Solevi IP plan 2, 7-manna
2019-06-11 18:00 Öja FF - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:30 IFK Ystad FK röd - Sjöbo IF vit Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Gislövs IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-06-19 17:30 Gärsnäs AIS - Spjutstorps IF Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-24 18:30 Spjutstorps IF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF blå Bäckavallen B-plan 7-manna 1