Spelprogram - F12 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Hörby FF - Lunds BK Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:45 Askeröds IF - TFK Nova Eslöv Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-04-13 12:00 FC Staffanstorp vit - Södra Sandby IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 14:00 Furulunds IK gul - Stehags AIF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-17 18:30 Åkarps IF - Askeröds IF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Stehags AIF - Hörby FF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-04-25 18:30 Södra Sandby IF - Furulunds IK gul Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:00 FC Staffanstorp vit - Åkarps IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 11:30 Hörby FF - Södra Sandby IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 16:00 Lunds BK - Stehags AIF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Maj
2019-05-01 16:00 Askeröds IF - FC Staffanstorp vit Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-02 18:00 Furulunds IK gul - TFK Nova Eslöv Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Åkarps IF - Furulunds IK gul Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Södra Sandby IF - Lunds BK Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-05-05 10:15 TFK Nova Eslöv - Hörby FF Berga IP, naturgräs
2019-05-11 11:00 Lunds BK - TFK Nova Eslöv Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-11 12:00 Hörby FF - Åkarps IF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 Stehags AIF - Södra Sandby IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-05-14 18:30 TFK Nova Eslöv - FC Staffanstorp vit Berga IP, naturgräs
2019-05-16 18:30 Askeröds IF - Hörby FF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:00 FC Staffanstorp vit - Furulunds IK gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 10:00 Åkarps IF - Lunds BK Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:30 TFK Nova Eslöv - Stehags AIF Berga IP, naturgräs
2019-05-21 18:30 Furulunds IK gul - Askeröds IF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-23 18:30 Hörby FF - FC Staffanstorp vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-23 18:30 Stehags AIF - Åkarps IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Södra Sandby IF - TFK Nova Eslöv Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-05-26 12:00 Lunds BK - Askeröds IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Juni
2019-06-06 18:00 Askeröds IF - Stehags AIF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-06-07 18:30 Åkarps IF - Södra Sandby IF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-07 18:30 Furulunds IK gul - Hörby FF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-08 12:00 FC Staffanstorp vit - Lunds BK Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 17:00 Stehags AIF - FC Staffanstorp vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Södra Sandby IF - Askeröds IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-06-16 11:00 TFK Nova Eslöv - Åkarps IF Berga IP, naturgräs
2019-06-16 13:00 Lunds BK - Furulunds IK gul Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna