Spelprogram - P9 Sydvästra C6, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Oxie SK vit - Tygelsjö IK blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-13 10:00 Hyllie IK grön - IFK Klagshamn blågul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Trelleborgs FF röd - Svedala IF vit Söderslättshallens IP plan 1
2019-04-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-14 11:30 Vellinge IF röd - Bunkeflo FF svart Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-04-14 12:30 Anderslövs BoIK - Gislövs IF Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-20 10:00 Tygelsjö IK blå - Trelleborgs FF röd Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-04-20 12:00 BK Höllviken svart - Oxie SK vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 11:15 IFK Klagshamn blågul - Anderslövs BoIK Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-22 10:00 Bunkeflo FF svart - Hyllie IK grön Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-22 11:00 Svedala IF vit - Vellinge IF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-04-22 14:00 Gislövs IF - IF Limhamn Bunkeflo L2 Gislövs IP D-plan 5-manna
2019-04-27 10:00 Oxie SK vit - Gislövs IF Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-27 10:15 IFK Klagshamn blågul - Bunkeflo FF svart Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-04-27 11:30 Trelleborgs FF röd - BK Höllviken svart Söderslättshallens IP plan 1
2019-04-28 10:00 Hyllie IK grön - Svedala IF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Anderslövs BoIK Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-04-28 11:30 Vellinge IF röd - Tygelsjö IK blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
Maj
2019-05-04 11:00 Svedala IF vit - IFK Klagshamn blågul Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-05-04 11:15 Anderslövs BoIK - Bunkeflo FF svart Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Oxie SK vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Tygelsjö IK blå - Hyllie IK grön Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-05 10:00 BK Höllviken svart - Vellinge IF röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 13:30 Gislövs IF - Trelleborgs FF röd Gislövs IP D-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 Trelleborgs FF röd - IF Limhamn Bunkeflo L2 Söderslättshallens IP plan 1
2019-05-11 11:15 Oxie SK vit - Anderslövs BoIK Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-12 10:00 Hyllie IK grön - BK Höllviken svart Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:15 IFK Klagshamn blågul - Tygelsjö IK blå Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-05-12 10:30 Vellinge IF röd - Gislövs IF Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-05-12 11:30 Bunkeflo FF svart - Svedala IF vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-05-18 10:00 Tygelsjö IK blå - Bunkeflo FF svart Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-18 10:00 BK Höllviken svart - IFK Klagshamn blågul Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Anderslövs BoIK - Svedala IF vit Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 13:45 Oxie SK vit - Trelleborgs FF röd Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-19 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Vellinge IF röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-05-19 13:00 Gislövs IF - Hyllie IK grön Gislövs IP D-plan 5-manna
2019-05-25 10:00 Trelleborgs FF röd - Anderslövs BoIK Söderslättshallens IP plan 1
2019-05-25 10:00 Svedala IF vit - Tygelsjö IK blå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Vellinge IF röd - Oxie SK vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Hyllie IK grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Bunkeflo FF svart - BK Höllviken svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-05-26 11:15 IFK Klagshamn blågul - Gislövs IF Klagshamns IP Plan 5 7-manna
Juni
2019-06-08 10:00 BK Höllviken svart - Svedala IF vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 11:30 Anderslövs BoIK - Tygelsjö IK blå Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 12:15 Oxie SK vit - Hyllie IK grön Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 11:00 Trelleborgs FF röd - Vellinge IF röd Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-09 11:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - IFK Klagshamn blågul Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-06-09 14:00 Gislövs IF - Bunkeflo FF svart Gislövs IP D-plan 5-manna
2019-06-15 10:00 IFK Klagshamn blågul - Oxie SK vit Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-06-15 10:00 Svedala IF vit - Gislövs IF Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-06-16 09:00 Vellinge IF röd - Anderslövs BoIK Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Hyllie IK grön - Trelleborgs FF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Bunkeflo FF svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-06-16 10:00 Tygelsjö IK blå - BK Höllviken svart Pilbäcks IP 7-manna 1