Spelprogram - P9 Sydvästra B5, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Västra Ingelstad IS - Svedala IF blå Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 FC Trelleborg vit - Oxie SK svart Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Vellinge IF vit - Skanör Falsterbo IF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Tygelsjö IK vit - BK Höllviken vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-04-14 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Hyllie IK svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-04-20 10:00 BK Höllviken vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-04-20 11:00 Oxie SK svart - Vellinge IF vit Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-04-22 10:00 Trelleborgs FF vit - FC Trelleborg vit Söderslättshallens IP plan 2
2019-04-22 10:00 Svedala IF blå - Tygelsjö IK vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-04-22 16:00 Skanör Falsterbo IF vit - Västra Ingelstad IS Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:00 Västra Ingelstad IS - Oxie SK svart Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Hyllie IK svart - BK Höllviken vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 13:00 Tygelsjö IK vit - Skanör Falsterbo IF vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Vellinge IF vit - Trelleborgs FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Svedala IF blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
Maj
2019-05-04 10:00 Svedala IF blå - Hyllie IK svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-05-04 11:00 Skanör Falsterbo IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-04 11:15 Oxie SK svart - Tygelsjö IK vit Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-05 10:00 FC Trelleborg vit - Vellinge IF vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 11:00 Trelleborgs FF vit - Västra Ingelstad IS Söderslättshallens IP plan 1
2019-05-11 10:00 Västra Ingelstad IS - FC Trelleborg vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Tygelsjö IK vit - Trelleborgs FF vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-11 10:00 BK Höllviken vit - Svedala IF blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-11 11:30 Hyllie IK svart - Skanör Falsterbo IF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Oxie SK svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
2019-05-18 11:00 Skanör Falsterbo IF vit - BK Höllviken vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-05-18 12:30 Oxie SK svart - Hyllie IK svart Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-05-19 10:00 Trelleborgs FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Söderslättshallens IP plan 1
2019-05-19 10:00 Vellinge IF vit - Västra Ingelstad IS Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-05-19 11:15 FC Trelleborg vit - Tygelsjö IK vit Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Tygelsjö IK vit - Vellinge IF vit Pilbäcks IP 7-manna 1
2019-05-25 10:00 BK Höllviken vit - Oxie SK svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 11:30 Hyllie IK svart - Trelleborgs FF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - FC Trelleborg vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Västra Ingelstad IS - Tygelsjö IK vit Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Oxie SK svart - Svedala IF blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 2
2019-06-09 09:00 Trelleborgs FF vit - BK Höllviken vit Vångavallen, Trelleborg A-plan
2019-06-09 09:30 Vellinge IF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-06-09 12:30 FC Trelleborg vit - Hyllie IK svart Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Svedala IF blå - Trelleborgs FF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-06-15 11:00 Skanör Falsterbo IF vit - Oxie SK svart Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-06-15 11:30 Hyllie IK svart - Vellinge IF vit Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Västra Ingelstad IS Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 BK Höllviken vit - FC Trelleborg vit Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-06-17 18:00 Svedala IF blå - Skanör Falsterbo IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1