Spelprogram - P9 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Bara GoIF röd - Uppåkra IF svart Bara IP A-plan
2019-04-13 10:00 Hörby FF vit - Lunds BOIS röd Hörby IP C-plan 5-manna
2019-04-13 10:00 IF Lödde gul - Åkarps IF 2 Tolvans IP konstgräs
2019-04-13 10:30 GIF Nike grön - Lunds FF grön Lomma IP B-plan, konstgräs 5-manna 1
2019-04-13 12:15 Lunds BK vit - Dösjöbro IF vit Klostergårdens IP, centrumplan
2019-04-14 09:30 Torns IF orange - Bjärreds IF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-04-20 10:00 Dösjöbro IF vit - Bara GoIF röd Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-04-20 10:00 Lunds BOIS röd - GIF Nike grön Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Åkarps IF 2 - Lunds BK vit Åkarps IP, konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Lunds FF grön - IF Lödde gul Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2019-04-21 11:00 Uppåkra IF svart - Torns IF orange Uppåkravallen, konstgräs 2
2019-04-22 14:00 Bjärreds IF röd - Hörby FF vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-04-27 09:30 Torns IF orange - Dösjöbro IF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-04-27 10:00 Bara GoIF röd - Lunds BK vit Bara IP A-plan
2019-04-27 10:00 Hörby FF vit - Uppåkra IF svart Hörby IP C-plan 5-manna
2019-04-27 10:00 Åkarps IF 2 - Lunds FF grön Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-04-27 10:30 GIF Nike grön - Bjärreds IF röd Lomma IP Knatteplan
Maj
2019-05-01 16:00 IF Lödde gul - Lunds BOIS röd Tolvans IP konstgräs
2019-05-04 09:30 Bjärreds IF röd - IF Lödde gul Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2019-05-04 10:00 Dösjöbro IF vit - Hörby FF vit Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-05-04 14:15 Lunds BK vit - Lunds FF grön Klostergårdens IP, centrumplan
2019-05-05 10:00 Bara GoIF röd - Torns IF orange Bara IP A-plan
2019-05-05 10:00 Lunds BOIS röd - Åkarps IF 2 Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-05-05 14:00 Uppåkra IF svart - GIF Nike grön Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-05-10 18:30 Åkarps IF 2 - Bjärreds IF röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-05-11 09:00 GIF Nike grön - Dösjöbro IF vit Lomma IP Knatteplan
2019-05-11 09:30 Torns IF orange - Lunds BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-05-11 10:00 Hörby FF vit - Bara GoIF röd Hörby IP C-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 IF Lödde gul - Uppåkra IF svart Tolvans IP konstgräs
2019-05-12 14:00 Lunds FF grön - Lunds BOIS röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 09:30 Torns IF orange - Hörby FF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-05-18 09:30 Uppåkra IF svart - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-05-18 09:45 Lunds BK vit - Lunds BOIS röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-18 10:00 Dösjöbro IF vit - IF Lödde gul Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Bara GoIF röd - GIF Nike grön Bara IP A-plan
2019-05-19 10:00 Bjärreds IF röd - Lunds FF grön Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Lunds FF grön - Uppåkra IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Lunds BOIS röd - Bjärreds IF röd Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-05-25 11:00 Hörby FF vit - Lunds BK vit Hörby IP C-plan 5-manna
2019-05-26 10:00 IF Lödde gul - Bara GoIF röd Bara IP A-plan
2019-05-26 10:00 Åkarps IF 2 - Dösjöbro IF vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-05-26 13:15 GIF Nike grön - Torns IF orange Lomma IP Knatteplan
Juni
2019-06-08 09:30 Torns IF orange - IF Lödde gul Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-06-08 11:00 Uppåkra IF svart - Lunds BOIS röd Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-06-08 11:30 Hörby FF vit - GIF Nike grön Hörby IP C-plan 5-manna
2019-06-09 10:00 Dösjöbro IF vit - Lunds FF grön Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-06-09 10:00 Bara GoIF röd - ��karps IF 2 Bara IP A-plan
2019-06-13 17:45 Lunds BK vit - Bjärreds IF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-06-15 10:00 IF Lödde gul - Hörby FF vit Tolvans IP konstgräs
2019-06-15 10:00 Åkarps IF 2 - Torns IF orange Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Lunds BOIS röd - Dösjöbro IF vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Bjärreds IF röd - Uppåkra IF svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2019-06-16 09:00 GIF Nike grön - Lunds BK vit Lomma IP Knatteplan
2019-06-16 10:00 Lunds FF grön - Bara GoIF röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1