Spelprogram - P11 Sydvästra C4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Lindeborgs FF 1948 - BK Höllviken blå Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 10:00 FC Trelleborg röd - IFK Klagshamn gul Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:15 Skanör Falsterbo IF svart - Ariana FC Tångvalla IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Anderslövs BoIK vit - IF Limhamn Bunkeflo B4 Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 14:00 Ariana FC - Lindeborgs FF 1948 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 BK Höllviken blå - FC Trelleborg röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 13:00 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Skanör Falsterbo IF svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-04-24 18:30 Lindeborgs FF 1948 - IF Limhamn Bunkeflo B4 Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 FC Trelleborg röd - Ariana FC Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Malmö City FC vit - IFK Klagshamn gul Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-05 10:00 Anderslövs BoIK vit - Skanör Falsterbo IF svart Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B4 - FC Trelleborg röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-05 15:30 BK Höllviken blå - Malmö City FC vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Malmö City FC vit - Ariana FC Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:00 IFK Klagshamn gul - BK Höllviken blå Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Lindeborgs FF 1948 - Anderslövs BoIK vit Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 14:00 Ariana FC - IFK Klagshamn gul Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:15 Skanör Falsterbo IF svart - Lindeborgs FF 1948 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:30 Anderslövs BoIK vit - FC Trelleborg röd Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B4 - Malmö City FC vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-05-22 18:30 Lindeborgs FF 1948 - FC Trelleborg röd Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 FC Trelleborg röd - Skanör Falsterbo IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 09:00 IFK Klagshamn gul - IF Limhamn Bunkeflo B4 Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-05-26 10:00 BK Höllviken blå - Ariana FC Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-09 10:00 Anderslövs BoIK vit - Malmö City FC vit Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B4 - BK Höllviken blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 09:00 IFK Klagshamn gul - Anderslövs BoIK vit Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Malmö City FC vit - Skanör Falsterbo IF svart Kirsebergs IP, konstgräs
2019-06-16 14:00 Ariana FC - IF Limhamn Bunkeflo B4 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1