Spelprogram - P11 Sydvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Arlövs BI vit - Lunds FF grön Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-13 10:00 Bara GoIF - Åkarps IF 2 Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Staffanstorp United FC svart - Oxie SK vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-14 11:00 Uppåkra IF grön - Husie IF vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Åkarps IF 2 - Klågerups GoIF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Oxie SK vit - Uppåkra IF grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 12:30 Veberöds AIF svart - Staffanstorp United FC svart Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Bara GoIF - Husie IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Arlövs BI vit - Oxie SK vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-04-28 12:00 Uppåkra IF grön - Veberöds AIF svart Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-28 12:00 Klågerups GoIF röd - Lunds FF grön Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
Maj
2019-05-04 10:00 Oxie SK vit - Bara GoIF Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 13:00 Veberöds AIF svart - Arlövs BI vit Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Husie IF vit - Klågerups GoIF röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF grön Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-08 18:15 Lunds FF grön - Bara GoIF Smörlyckans IP, plan 1 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Arlövs BI vit - Staffanstorp United FC svart Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Bara GoIF - Veberöds AIF svart Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Åkarps IF 2 - Lunds FF grön Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 13:30 Klågerups GoIF röd - Oxie SK vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-12 12:30 Husie IF vit - Arlövs BI vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Husie IF vit - Åkarps IF 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Uppåkra IF grön - Arlövs BI vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Veberöds AIF svart - Klågerups GoIF röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Staffanstorp United FC svart - Bara GoIF Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Bara GoIF - Uppåkra IF grön Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Åkarps IF 2 - Oxie SK vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Klågerups GoIF röd - Staffanstorp United FC svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-26 10:00 Lunds FF grön - Husie IF vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-08 13:00 Veberöds AIF svart - Åkarps IF 2 Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Uppåkra IF grön - Klågerups GoIF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Arlövs BI vit - Bara GoIF Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-06-09 14:00 Oxie SK vit - Lunds FF grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 09:00 Klågerups GoIF röd - Arlövs BI vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-16 11:30 Husie IF vit - Oxie SK vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 12:00 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 12:00 Lunds FF grön - Veberöds AIF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1