Spelprogram - P11 Sydvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 Sjöbo IF blå - GIF Nike grön Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-13 11:30 Lunds BK blå - Värpinge IF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-14 10:00 Harrie FF blå - Staffanstorp United FC blå Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-14 16:00 Höörs IS blå - Eslövs BK svart Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-20 10:30 GIF Nike grön - Hardeberga BK Pilängsplanen 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Furulunds IK gul - Lunds BK blå Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Eslövs BK svart - Sjöbo IF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-22 12:00 Staffanstorp United FC blå - H��örs IS blå Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-04-22 16:15 Värpinge IF röd - Harrie FF blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Sjöbo IF blå - Staffanstorp United FC blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-04-27 10:00 Harrie FF blå - Lunds BK blå Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Hardeberga BK - Eslövs BK svart Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Höörs IS blå - Värpinge IF röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-28 13:00 Furulunds IK gul - GIF Nike grön Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Harrie FF blå - Höörs IS blå Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Staffanstorp United FC blå - Hardeberga BK Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-04 11:15 Lunds BK blå - GIF Nike grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-04 13:15 Värpinge IF röd - Sjöbo IF blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-05-05 13:15 Eslövs BK svart - Furulunds IK gul Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-10 18:30 Sjöbo IF blå - Harrie FF blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-05-11 10:00 Höörs IS blå - Lunds BK blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-11 10:00 Hardeberga BK - Värpinge IF röd Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Furulunds IK gul - Staffanstorp United FC blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-05-12 10:30 GIF Nike grön - Eslövs BK svart Pilängsplanen 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Harrie FF blå - Hardeberga BK Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-05-18 10:00 Höörs IS blå - Sjöbo IF blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-18 11:45 Värpinge IF röd - Furulunds IK gul Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-05-19 11:00 Lunds BK blå - Eslövs BK svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-19 12:00 Staffanstorp United FC blå - GIF Nike grön Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-05-24 18:30 Sjöbo IF blå - Lunds BK blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-05-25 10:00 Hardeberga BK - Höörs IS blå Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:30 GIF Nike grön - Värpinge IF röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Furulunds IK gul - Harrie FF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-29 18:15 Eslövs BK svart - Staffanstorp United FC blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Juni
2019-06-04 18:00 Hardeberga BK - Furulunds IK gul Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-06-04 18:00 Harrie FF blå - GIF Nike grön Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-06-08 11:30 Sjöbo IF blå - Hardeberga BK Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-06-09 11:45 Värpinge IF röd - Eslövs BK svart Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 15:00 Höörs IS blå - Furulunds IK gul Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-13 18:30 Hardeberga BK - Lunds BK blå Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:30 GIF Nike grön - Höörs IS blå Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Furulunds IK gul - Sjöbo IF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Eslövs BK svart - Harrie FF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-16 15:00 Staffanstorp United FC blå - Värpinge IF röd Staffansvallen plan 3, 5-manna 1