Spelprogram - P12 Sydvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Bjärreds IF grön - Torns IF svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:30 Linero IF grön - Lunds FF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-04-13 14:00 Dalby GIF - Staffanstorp United FC svart Dalby IP 7-manna väst
2019-04-14 10:00 IF Lödde gul - Lunds BK svart Tolvans IP 7-manna
2019-04-14 11:00 Genarps IF - Löberöds IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-14 17:00 FC Trelleborg vit - Uppåkra IF svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Uppåkra IF svart - Bjärreds IF grön Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Torns IF svart - Dalby GIF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 12:00 Staffanstorp United FC svart - Genarps IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-04-22 17:00 Löberöds IF - Linero IF grön Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-04-27 11:00 Dalby GIF - Uppåkra IF svart Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-04-27 11:15 Lunds BK svart - Lunds FF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-27 11:30 Genarps IF - Torns IF svart Ekevallen, Genarp B-plan
2019-04-27 11:30 Linero IF grön - Staffanstorp United FC svart Linero IP A-plan 7-manna A
2019-04-28 12:00 IF Lödde gul - Löberöds IF Tolvans IP 7-manna
2019-04-28 13:00 Bjärreds IF grön - FC Trelleborg vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:00 Löberöds IF - Lunds BK svart Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-04 10:00 Bjärreds IF grön - Dalby GIF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Torns IF svart - Linero IF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Uppåkra IF svart - Genarps IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Staffanstorp United FC svart - IF Lödde gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-05-05 11:15 FC Trelleborg vit - Lunds FF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-08 18:30 Lunds BK svart - FC Trelleborg vit Klostergårdens IP plan 8
2019-05-11 10:00 Genarps IF - Bjärreds IF grön Ekevallen, Genarp B-plan
2019-05-12 11:30 IF Lödde gul - Torns IF svart Tolvans IP 7-manna
2019-05-12 12:15 Lunds BK svart - Staffanstorp United FC svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-12 13:00 Lunds FF vit - Löberöds IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-13 18:30 Lunds FF vit - IF Lödde gul Smörlyckans IP Plan 4
2019-05-16 17:30 Linero IF grön - Uppåkra IF svart Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-18 10:00 Bjärreds IF grön - Linero IF grön Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Dalby GIF - Genarps IF Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-05-18 12:00 Torns IF svart - Lunds BK svart Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 12:00 Staffanstorp United FC svart - Lunds FF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 13:00 FC Trelleborg vit - Löberöds IF Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 14:00 Uppåkra IF svart - IF Lödde gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Löberöds IF - Staffanstorp United FC svart Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-05-25 11:30 Linero IF grön - Dalby GIF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-25 11:30 IF Lödde gul - Bjärreds IF grön Tolvans IP 7-manna
2019-05-25 13:00 Lunds BK svart - Uppåkra IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-26 11:00 Genarps IF - FC Trelleborg vit Ekevallen, Genarp B-plan
2019-05-27 18:30 Lunds FF vit - Torns IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-08 11:00 Dalby GIF - IF Lödde gul Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-06-08 11:30 Genarps IF - Linero IF grön Ekevallen, Genarp B-plan
2019-06-08 12:00 Torns IF svart - Löberöds IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-06-08 14:00 Uppåkra IF svart - Lunds FF vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-09 10:30 FC Trelleborg vit - Staffanstorp United FC svart Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-10 17:45 Bjärreds IF grön - Lunds BK svart Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Löberöds IF - Uppåkra IF svart Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-06-15 14:00 Linero IF grön - FC Trelleborg vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-06-16 10:00 Lunds BK svart - Dalby GIF Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-06-16 12:00 IF Lödde gul - Genarps IF Tolvans IP 7-manna
2019-06-16 12:00 Lunds FF vit - Bjärreds IF grön Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-17 18:45 Staffanstorp United FC svart - Torns IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-06-19 18:30 Dalby GIF - FC Trelleborg vit Dalby IP konstgräs 7-manna öst