Spelprogram - P12 Sydvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Husie IF vit - Lunds BOIS vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 10:30 GIF Nike röd - Klågerups GoIF röd Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Uppåkra IF grön - Bara GoIF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-13 11:30 Malmö City FC blå - FC Rosengård 1917 röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 13:00 Oxie SK svart - Bjärreds IF blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 13:30 FC Rosengård 1917 röd - Husie IF vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-20 14:00 Lunds BOIS vit - Uppåkra IF grön Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Bara GoIF - GIF Nike röd Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 12:00 Klågerups GoIF röd - Oxie SK svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Bara GoIF - Lunds BOIS vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Malmö City FC blå - Klågerups GoIF röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 13:00 Oxie SK svart - GIF Nike röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-04-27 14:00 Uppåkra IF grön - FC Rosengård 1917 röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Husie IF vit - Bjärreds IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-01 11:00 Bjärreds IF blå - Malmö City FC blå Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Klågerups GoIF röd - Husie IF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-04 10:30 GIF Nike röd - Lunds BOIS vit Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-04 13:00 Oxie SK svart - Malmö City FC blå Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Bjärreds IF blå - Uppåkra IF grön Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:45 FC Rosengård 1917 röd - Bara GoIF Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 11:00 Bara GoIF - Bjärreds IF blå Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Malmö City FC blå - GIF Nike röd Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:30 Lunds BOIS vit - FC Rosengård 1917 röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Uppåkra IF grön - Klågerups GoIF röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-12 10:30 Husie IF vit - Oxie SK svart Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-05-16 18:45 Malmö City FC blå - Husie IF vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 10:30 GIF Nike röd - FC Rosengård 1917 röd Pilängsplanen 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Klågerups GoIF röd - Bara GoIF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-05-19 10:00 Oxie SK svart - Uppåkra IF grön Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Bjärreds IF blå - Lunds BOIS vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Husie IF vit - GIF Nike röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Uppåkra IF grön - Malmö City FC blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-05-26 12:15 FC Rosengård 1917 röd - Bjärreds IF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 13:00 Lunds BOIS vit - Klågerups GoIF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-05-29 19:00 Bara GoIF - Oxie SK svart Bara IP konstgräs 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Husie IF vit - Uppåkra IF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 10:30 GIF Nike röd - Bjärreds IF blå Pilängsplanen 7-manna 1
2019-06-08 14:30 Malmö City FC blå - Bara GoIF Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:00 Oxie SK svart - Lunds BOIS vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 13:30 Klågerups GoIF röd - FC Rosengård 1917 röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-06-15 12:30 Lunds BOIS vit - Malmö City FC blå Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-06-15 14:00 Uppåkra IF grön - GIF Nike röd Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Bjärreds IF blå - Klågerups GoIF röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-17 19:00 Bara GoIF - Husie IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-18 18:45 FC Rosengård 1917 röd - Oxie SK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2