Spelprogram - P12 Sydvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Linero IF vit - Staffanstorp United FC blå Linero IP A-plan 7-manna A
2019-04-13 14:00 Lunds SK - Lunds FF grön
2019-04-13 14:00 Maglasäte IF svart - Bjärreds IF gul Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-14 09:30 Lunds BOIS röd - Eslövs BK grön Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-04-15 19:00 Veberöds AIF - Torns IF orange Svalebo, konstgräs 7-manna 2
2019-04-20 11:30 Bjärreds IF gul - Veberöds AIF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Harrie FF röd - Lunds SK Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-22 12:45 Eslövs BK grön - Linero IF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-22 13:30 Staffanstorp United FC blå - Maglasäte IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-04-23 19:00 Torns IF orange - Lunds BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Lunds BK vit - Bjärreds IF gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-04-27 10:00 Linero IF vit - Lunds FF grön Linero IP A-plan 7-manna A
2019-04-27 11:00 Veberöds AIF - Maglasäte IF svart Svalebo, naturgräs 7-manna 2
2019-04-27 11:00 Lunds BOIS röd - Harrie FF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-04-27 14:00 Lunds SK - Torns IF orange
2019-04-28 10:00 Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK grön Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
Maj
2019-05-03 18:30 Torns IF orange - Lunds BOIS röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Bjärreds IF gul - Lunds SK Borgeby IP E-plan konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Veberöds AIF - Lunds BK vit Svalebo, naturgräs 7-manna 2
2019-05-04 12:30 Lunds FF grön - Staffanstorp United FC blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Harrie FF röd - Linero IF vit Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-05-05 12:00 Maglasäte IF svart - Eslövs BK grön Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-06 18:30 Lunds FF grön - Lunds BOIS röd Smörlyckans IP Plan 4
2019-05-11 10:00 Linero IF vit - Torns IF orange Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-11 14:00 Lunds SK - Veberöds AIF
2019-05-12 10:00 Lunds BK vit - Maglasäte IF svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-05-12 11:00 Lunds BOIS röd - Bjärreds IF gul Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-05-12 12:00 Staffanstorp United FC blå - Harrie FF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-16 18:00 Eslövs BK grön - Lunds FF grön Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Veberöds AIF - Lunds BOIS röd Svalebo, naturgräs 7-manna 2
2019-05-18 11:00 Lunds BK vit - Lunds SK Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-05-19 12:00 Harrie FF röd - Eslövs BK grön Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-19 14:00 Torns IF orange - Staffanstorp United FC blå Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 15:00 Maglasäte IF svart - Lunds FF grön Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-20 18:00 Bjärreds IF gul - Linero IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2019-05-23 18:45 Staffanstorp United FC blå - Lunds BK vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Linero IF vit - Veberöds AIF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-05-25 14:00 Lunds SK - Maglasäte IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 14:00 Lunds BOIS röd - Lunds BK vit Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-05-25 14:40 Eslövs BK grön - Torns IF orange Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-05-26 12:30 Lunds FF grön - Harrie FF röd Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-02 11:00 Lunds BK vit - Harrie FF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-06-08 10:30 Maglasäte IF svart - Harrie FF röd Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:30 Veberöds AIF - Staffanstorp United FC blå Svalebo, naturgräs 7-manna 2
2019-06-08 14:00 Lunds SK - Lunds BOIS röd Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Torns IF orange - Lunds FF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-06-09 13:00 Bjärreds IF gul - Eslövs BK grön Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Eslövs BK grön - Veberöds AIF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Harrie FF röd - Torns IF orange Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-06-15 13:00 Lunds FF grön - Bjärreds IF gul Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Linero IF vit - Lunds SK Linero IP A-plan 7-manna B
2019-06-16 11:00 Lunds BOIS röd - Maglasäte IF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-06-26 19:00 Lunds BK vit - Linero IF vit Klostergårdens IP plan 8