Spelprogram - P9 Nordvästra B3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Teckomatorps SK - Gantofta IF Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
2019-04-13 10:00 Glumslövs FF grön - Helsingborgs IF vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-13 11:00 Ängelholms FF vit - Svalövs BK 1 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 2
2019-04-14 11:45 Fortuna FF svart - Häljarps IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-04-14 14:00 Råå IF vit - Borstahusens BK Råå IP B-plan 5-manna 2
2019-04-19 10:00 Häljarps IF - Råå IF vit Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-04-20 10:00 Borstahusens BK - Glumslövs FF grön Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-04-21 11:00 Helsingborgs IF vit - Ängelholms FF vit Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-04-22 10:00 Svalövs BK 1 - Teckomatorps SK Svalövs IP A-plan
2019-04-24 18:00 Gantofta IF - Fortuna FF svart Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-04-26 18:00 Teckomatorps SK - Helsingborgs IF vit Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
2019-04-27 10:00 Borstahusens BK - Häljarps IF Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Ängelholms FF vit - Glumslövs FF grön Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Råå IF vit - Gantofta IF Råå IP C-plan 5-manna
2019-04-28 11:45 Fortuna FF svart - Svalövs BK 1 Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Gantofta IF - Borstahusens BK Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-05-04 12:00 Svalövs BK 1 - Råå IF vit Svalövs IP A-plan
2019-05-04 13:30 Glumslövs FF grön - Häljarps IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Ängelholms FF vit - Teckomatorps SK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 15:00 Helsingborgs IF vit - Fortuna FF svart Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-10 18:00 Teckomatorps SK - Glumslövs FF grön Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
2019-05-11 10:00 Råå IF vit - Helsingborgs IF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-11 10:00 Borstahusens BK - Svalövs BK 1 Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-05-11 10:00 Häljarps IF - Gantofta IF Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-05-12 11:45 Fortuna FF svart - Ängelholms FF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Ängelholms FF vit - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 12:00 Teckomatorps SK - Fortuna FF svart Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
2019-05-18 13:30 Glumslövs FF grön - Gantofta IF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-19 10:00 Svalövs BK 1 - Häljarps IF Svalövs IP A-plan
2019-05-19 15:00 Helsingborgs IF vit - Borstahusens BK Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-25 10:00 Råå IF vit - Teckomatorps SK Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-25 10:00 Borstahusens BK - Ängelholms FF vit Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:00 Häljarps IF - Helsingborgs IF vit Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-05-25 10:00 Gantofta IF - Svalövs BK 1 Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-05-26 11:45 Fortuna FF svart - Glumslövs FF grön Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Teckomatorps SK - Borstahusens BK Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
2019-06-08 11:00 Ängelholms FF vit - Häljarps IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 12:30 Glumslövs FF grön - Svalövs BK 1 Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-08 15:00 Helsingborgs IF vit - Gantofta IF Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
2019-06-09 11:45 Fortuna FF svart - Råå IF vit Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-06-12 18:15 Häljarps IF - Teckomatorps SK Häljarps IP, konstgräs 5-manna 2
2019-06-15 10:00 Råå IF vit - Glumslövs FF grön Råå IP C-plan 5-manna
2019-06-15 10:00 Borstahusens BK - Fortuna FF svart Ulkavallen IP B-plan 5-manna 1
2019-06-16 10:00 Gantofta IF - Ängelholms FF vit Stendösvallen A-plan 5-manna
2019-06-16 10:00 Svalövs BK 1 - Helsingborgs IF vit Svalövs IP A-plan