Spelprogram - P10 Nordvästra C4, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Harrie FF - Svalövs BK Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Höörs IS blå Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-04-14 10:00 Dösjöbro IF vit - Billeberga GIF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-14 10:30 IF Lödde blå - Marieholms IS blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-14 11:30 Stehags AIF - Trollenäs IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-04-14 15:00 Furulunds IK vit - Häljarps IF Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-04-17 18:00 Marieholms IS blå - Harrie FF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-04-19 11:30 Häljarps IF - Dösjöbro IF vit Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-04-20 10:00 Svalövs BK - Kävlinge GoIF 1 Svalövs IP A-plan
2019-04-22 10:00 Höörs IS blå - Furulunds IK vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-04-22 15:00 Marieholms IS blå - Trollenäs IF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-04-25 18:30 Billeberga GIF - Stehags AIF Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:30 IF Lödde blå - Billeberga GIF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-28 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Harrie FF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:00 Dösjöbro IF vit - Höörs IS blå Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Furulunds IK vit - Svalövs BK Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2019-04-29 18:30 Stehags AIF - Häljarps IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 16:00 Billeberga GIF - Marieholms IS blå Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-04 10:00 Häljarps IF - IF Lödde blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-04 11:00 Svalövs BK - Dösjöbro IF vit Svalövs IP A-plan
2019-05-05 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Furulunds IK vit Högalids IP, A-plan 7-manna 2
2019-05-05 10:00 Höörs IS blå - Stehags AIF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-05-05 10:00 Harrie FF - Trollenäs IF Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-08 18:00 Marieholms IS blå - Häljarps IF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Stehags AIF - Svalövs BK Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:30 IF Lödde blå - Höörs IS blå Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-11 12:00 Dösjöbro IF vit - Kävlinge GoIF 1 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-05-12 11:30 Furulunds IK vit - Harrie FF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-12 11:30 Trollenäs IF - Billeberga GIF Trollevallen 7-manna 2
2019-05-14 18:00 Trollenäs IF - IF Lödde blå Trollevallen 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Svalövs BK - IF Lödde blå Svalövs IP A-plan
2019-05-19 10:00 Harrie FF - Billeberga GIF Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-05-19 15:00 Furulunds IK vit - Dösjöbro IF vit Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-22 18:15 Häljarps IF - Trollenäs IF Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-25 10:00 Dösjöbro IF vit - Harrie FF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Stehags AIF - Furulunds IK vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:00 Billeberga GIF - Häljarps IF Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:30 IF Lödde blå - Kävlinge GoIF 1 Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-26 11:30 Trollenäs IF - Höörs IS blå Trollevallen 7-manna 2
2019-05-30 10:00 Höörs IS blå - Marieholms IS blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Juni
2019-06-02 09:30 Kävlinge GoIF 1 - Stehags AIF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Svalövs BK - Trollenäs IF Svalövs IP A-plan
2019-06-08 10:00 Kävlinge GoIF 1 - Marieholms IS blå Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Dösjöbro IF vit - Stehags AIF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-06-08 10:00 Harrie FF - Häljarps IF Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Furulunds IK vit - IF Lödde blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-06-09 10:00 Marieholms IS blå - Svalövs BK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-06-09 15:00 Höörs IS blå - Billeberga GIF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
2019-06-15 10:30 IF Lödde blå - Dösjöbro IF vit Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-15 11:00 Billeberga GIF - Svalövs BK Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-15 11:30 Häljarps IF - Höörs IS blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-06-15 12:00 Stehags AIF - Harrie FF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:30 Trollenäs IF - Kävlinge GoIF 1 Trollevallen 7-manna 2
2019-06-18 18:00 Marieholms IS blå - Furulunds IK vit Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1