Spelprogram - P11 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-09 17:45 Gantofta IF - IK Wormo blå Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Svalövs BK 1 - Ramlösa Södra IF svart Svalövs IP A-plan
2019-04-13 13:00 Fortuna FF svart - Furulunds IK svart Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Dösjöbro IF röd - Råå IF ljusblå Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 14:00 Hittarps IK svart - Häljarps IF 2 Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-19 10:00 IK Wormo blå - Dösjöbro IF röd Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Häljarps IF 2 - Fortuna FF svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-04-22 09:30 Furulunds IK svart - Gantofta IF Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-04-22 11:00 Råå IF ljusblå - Svalövs BK 1 Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-22 12:00 Ramlösa Södra IF svart - Hittarps IK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-04-27 10:00 IK Wormo blå - Furulunds IK svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Svalövs BK 1 - Dösjöbro IF röd
2019-04-27 14:30 Fortuna FF svart - Ramlösa Södra IF svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-04-28 12:00 Hittarps IK svart - Råå IF ljusblå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-29 18:15 Gantofta IF - Häljarps IF 2 Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Häljarps IF 2 - IK Wormo blå Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-04 11:00 Råå IF ljusblå - Fortuna FF svart Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-04 11:00 Svalövs BK 1 - Hittarps IK svart
2019-05-04 14:00 Dösjöbro IF röd - Furulunds IK svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Ramlösa Södra IF svart - Gantofta IF Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-09 17:45 Gantofta IF - Råå IF ljusblå Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-10 18:00 Furulunds IK svart - Häljarps IF 2 Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-05-11 12:00 IK Wormo blå - Ramlösa Södra IF svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-05-12 09:30 Hittarps IK svart - Dösjöbro IF röd Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-12 11:00 Fortuna FF svart - Svalövs BK 1 Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Svalövs BK 1 - Gantofta IF Svalövs IP A-plan
2019-05-18 11:15 Råå IF ljusblå - IK Wormo blå Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-18 12:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF svart Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-19 10:00 Dösjöbro IF röd - Häljarps IF 2 Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Ramlösa Södra IF svart - Furulunds IK svart Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Furulunds IK svart - Råå IF ljusblå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2019-05-25 10:00 IK Wormo blå - Svalövs BK 1 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Fortuna FF svart - Dösjöbro IF röd Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Häljarps IF 2 - Ramlösa Södra IF svart Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-05-26 11:00 Gantofta IF - Hittarps IK svart Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 11:00 Svalövs BK 1 - Furulunds IK svart Svalövs IP A-plan
2019-06-08 12:00 Hittarps IK svart - IK Wormo blå Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-06-09 10:00 Dösjöbro IF röd - Ramlösa Södra IF svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 11:00 Fortuna FF svart - Gantofta IF Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-06-09 11:15 Råå IF ljusblå - Häljarps IF 2 Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-15 10:00 Furulunds IK svart - Hittarps IK svart Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Häljarps IF 2 - Svalövs BK 1 Häljarps IP B-plan 5-manna
2019-06-15 11:00 IK Wormo blå - Fortuna FF svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-06-16 12:00 Ramlösa Södra IF svart - Råå IF ljusblå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-19 18:00 Gantofta IF - Dösjöbro IF röd Stendösvallen A-plan 7-manna 1