Spelprogram - F11 Nordvästra C, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 09:30 Röstånga IS - Dösjöbro IF Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-13 14:00 Hittarps IK röd - Maglasäte IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-14 10:00 Teckomatorps SK - Billesholms IK Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 14:30 Vikens IK - IF Lödde Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-04-19 10:00 IF Lödde - Teckomatorps SK Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-04-21 11:00 Billesholms IK - Billeberga GIF Norrlyckan A-plan
2019-04-22 12:00 Maglasäte IF - Röstånga IS Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-04-22 13:00 Dösjöbro IF - Vikens IK Dösj��bro IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 13:30 Marieholms IS - Hittarps IK röd Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-04-24 18:45 Billeberga GIF - Marieholms IS Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-27 09:30 Röstånga IS - Marieholms IS Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 10:00 Teckomatorps SK - Vikens IK Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 10:30 Billeberga GIF - IF Lödde Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:30 Dösjöbro IF - Maglasäte IF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-28 14:00 Hittarps IK röd - Billesholms IK Laröds IP F-plan, 7-manna
Maj
2019-05-04 10:00 IF Lödde - Hittarps IK röd Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-04 10:00 Marieholms IS - Dösjöbro IF Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-05-04 14:00 Vikens IK - Maglasäte IF Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Teckomatorps SK - Billeberga GIF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 11:00 Billesholms IK - Röstånga IS Norrlyckan A-plan
2019-05-10 18:00 Röstånga IS - IF Lödde Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Dösjöbro IF - Billesholms IK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 12:30 Billeberga GIF - Vikens IK Kraftvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-12 09:30 Hittarps IK röd - Teckomatorps SK Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-14 18:00 Maglasäte IF - Marieholms IS Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:00 IF Lödde - Dösjöbro IF Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-05-19 10:00 Teckomatorps SK - Röstånga IS Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 10:30 Billeberga GIF - Hittarps IK röd
2019-05-19 11:00 Billesholms IK - Maglasäte IF Norrlyckan A-plan
2019-05-19 14:30 Vikens IK - Marieholms IS Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-25 09:30 Hittarps IK röd - Vikens IK Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-25 10:00 Marieholms IS - Billesholms IK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Dösjöbro IF - Teckomatorps SK Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Maglasäte IF - IF Lödde Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 09:30 Röstånga IS - Billeberga GIF Odenvallen A-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-09 10:00 Teckomatorps SK - Maglasäte IF Teckomatorps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:30 Billeberga GIF - Dösjöbro IF
2019-06-09 12:00 Hittarps IK röd - Röstånga IS Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-09 12:30 IF Lödde - Marieholms IS Tolvans IP konstgräs 7-manna 3
2019-06-09 14:30 Vikens IK - Billesholms IK Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Röstånga IS - Vikens IK Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Marieholms IS - Teckomatorps SK Åvallen, Marieholm B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:30 Dösjöbro IF - Hittarps IK röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Billesholms IK - IF Lödde Norrlyckan A-plan
2019-06-16 12:00 Maglasäte IF - Billeberga GIF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1