Spelprogram - P9 Nordöstra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Ifö Bromölla IF svart - Kristianstad FC svart Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-04-13 15:00 Wä IF vit - IFK Osby blå Wä IP plan 3 5-manna
2019-04-13 16:00 Wä IF orange - Tollarps IF Wä IP plan 3 5-manna
2019-04-14 13:30 Vinslövs IF vit - Hässleholms IF grön Sparbanksarenan E-plan
2019-04-14 14:00 Vinnö IF - Glimåkra IF (P10)
2019-04-19 10:00 Åhus Horna BK vit - Vinnö IF Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-04-20 11:00 IFK Osby blå - Wä IF orange Osby IP D-plan konstgräs 7-manna
2019-04-20 11:30 Kristianstad FC svart - Vinslövs IF vit Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-04-22 14:30 Glimåkra IF (P10) - Ifö Bromölla IF svart Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 12:30 Tollarps IF - IFK Osby blå Tollarps IP C-plan 5-manna
2019-04-27 14:00 Wä IF orange - Hässleholms IF grön Wä IP plan 3 5-manna
2019-04-27 15:00 Wä IF vit - Kristianstad FC svart Wä IP plan 3 5-manna
2019-04-27 16:00 Hässleholms IF grön - Wä IF vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:30 Ifö Bromölla IF svart - Åhus Horna BK vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-04-29 18:00 Vinslövs IF vit - Glimåkra IF (P10) Sparbanksarenan E-plan
Maj
2019-05-04 11:00 Hässleholms IF grön - Tollarps IF Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-04 12:30 Åhus Horna BK vit - Vinslövs IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-05-05 11:30 Vinnö IF - Ifö Bromölla IF svart
2019-05-05 11:30 Kristianstad FC svart - Wä IF orange Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-05-05 12:00 Glimåkra IF (P10) - Wä IF vit Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Vinslövs IF vit - Vinnö IF Sparbanksarenan E-plan
2019-05-11 15:00 Wä IF orange - Glimåkra IF (P10) Wä IP plan 3 5-manna
2019-05-11 16:00 Wä IF vit - Åhus Horna BK vit Wä IP plan 3 5-manna
2019-05-12 10:00 Tollarps IF - Kristianstad FC svart Tollarps IP C-plan 5-manna
2019-05-12 10:00 IFK Osby blå - Hässleholms IF grön Osby IP B-plan
2019-05-18 10:00 Åhus Horna BK vit - Wä IF orange Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Glimåkra IF (P10) - Tollarps IF Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Ifö Bromölla IF svart - Vinslövs IF vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-05-18 11:30 Kristianstad FC svart - IFK Osby blå Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-05-19 11:30 Vinnö IF - Wä IF vit
2019-05-25 10:00 Hässleholms IF grön - Kristianstad FC svart Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-05-25 15:30 Tollarps IF - Åhus Horna BK vit Tollarps IP C-plan 5-manna
2019-05-26 10:00 IFK Osby blå - Glimåkra IF (P10) Osby IP B-plan
2019-05-26 17:00 Wä IF vit - Ifö Bromölla IF svart Wä IP plan 3 5-manna
2019-05-26 18:00 Wä IF orange - Vinnö IF Wä IP plan 3 5-manna
Juni
2019-06-09 10:00 Vinnö IF - Tollarps IF
2019-06-09 11:00 Ifö Bromölla IF svart - Wä IF orange Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
2019-06-09 12:30 Åhus Horna BK vit - IFK Osby blå Furehov IP plan 3 5-manna 1
2019-06-09 13:00 Vinslövs IF vit - Wä IF vit Sparbanksarenan E-plan
2019-06-09 14:00 Glimåkra IF (P10) - Hässleholms IF grön Trollavallen konstgräs 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Hässleholms IF grön - Åhus Horna BK vit Österås IP F-plan 7-manna 2
2019-06-15 11:00 Tollarps IF - Ifö Bromölla IF svart Tollarps IP C-plan 5-manna
2019-06-15 13:00 Wä IF orange - Vinslövs IF vit Wä IP plan 3 5-manna
2019-06-16 10:00 Kristianstad FC svart - Glimåkra IF (P10) Björkvallen, Kristianstad C-plan 5-manna 1
2019-06-16 11:00 IFK Osby blå - Vinnö IF Osby IP B-plan