Spelprogram - P9 Nordvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 IK Wormo vit - Billeberga GIF
2019-04-13 12:00 Trollenäs IF vit - IK Wormo blå Trollevallen 5-manna
2019-04-13 14:00 Maglasäte IF gul - BK Landora Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-04-14 10:00 Asmundtorps IF - Glumslövs FF vit Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-04-20 10:00 BK Landora - Kågeröds BoIF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 10:00 Glumslövs FF vit - Trollenäs IF vit Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-04-21 10:30 Billeberga GIF - Asmundtorps IF Kraftvallen 5-manna
2019-04-21 12:00 IK Wormo blå - Maglasäte IF gul Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Asmundtorps IF - IK Wormo vit Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:00 Ljungbyheds IF - BK Landora Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-04-28 10:30 Maglasäte IF gul - Glumslövs FF vit Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-04-28 11:00 Trollenäs IF vit - Billeberga GIF Trollevallen 5-manna
2019-04-28 11:00 Kågeröds BoIF - IK Wormo blå Brahevallen A-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-05 09:00 IK Wormo blå - Ljungbyheds IF Exercisfältet A-plan 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Asmundtorps IF - Trollenäs IF vit Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Glumslövs FF vit - Kågeröds BoIF Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-05-05 10:30 Billeberga GIF - Maglasäte IF gul Kraftvallen 5-manna
2019-05-11 10:00 Kågeröds BoIF - Billeberga GIF Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:30 Trollenäs IF vit - IK Wormo vit Trollevallen 5-manna
2019-05-12 12:00 Maglasäte IF gul - Asmundtorps IF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-05-13 18:15 Ljungbyheds IF - Glumslövs FF vit Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-05-18 10:00 IK Wormo vit - BK Landora
2019-05-19 10:30 Billeberga GIF - Ljungbyheds IF Kraftvallen 5-manna
2019-05-19 10:30 Trollenäs IF vit - Maglasäte IF gul Trollevallen 5-manna
2019-05-19 14:00 Asmundtorps IF - Kågeröds BoIF Asmundtorps IP C-plan 5-manna 1
2019-05-25 10:30 Maglasäte IF gul - IK Wormo vit Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-05-26 10:00 Ljungbyheds IF - Asmundtorps IF Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-05-26 11:00 Kågeröds BoIF - Trollenäs IF vit Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-26 11:30 BK Landora - IK Wormo blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
Juni
2019-06-09 10:00 Glumslövs FF vit - BK Landora Örevångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-06-09 10:30 Maglasäte IF gul - Kågeröds BoIF Svanvallen IP A-plan 5-manna 1
2019-06-09 11:00 IK Wormo vit - IK Wormo blå
2019-06-11 18:30 Trollenäs IF vit - Ljungbyheds IF Trollevallen 5-manna
2019-06-13 18:30 Ljungbyheds IF - Maglasäte IF gul Ljungavallen A-plan 5-manna 1
2019-06-15 12:00 BK Landora - Billeberga GIF Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 13:00 Kågeröds BoIF - IK Wormo vit Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-06-16 09:00 IK Wormo blå - Glumslövs FF vit Exercisfältet A-plan 5-manna 1