Spelprogram - P9 Nordvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Ekets GoIF vit - Kullavägens BK vit Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Bjuvstorps FF - Eskilsminne IF svart Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-04-14 10:00 Helsingborg Östra IF - Jonstorps IF FK blå Bållevi A-plan 5-manna
2019-04-14 12:00 Stattena IF - Skäldervikens IF vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 14:00 Råå IF orange - Spanska Akademin FF Råå IP C-plan 5-manna
2019-04-19 11:00 Eskilsminne IF svart - Ekets GoIF vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-20 10:00 Spanska Akademin FF - Bjuvstorps FF Filborna IP 6, 5-manna
2019-04-20 11:15 Skäldervikens IF vit - Helsingborg Östra IF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-04-22 10:00 Jonstorps IF FK blå - Råå IF orange Kullaparken B-Plan 7-manna 2
2019-04-22 11:00 Kullavägens BK vit - Stattena IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-04-26 18:00 Ekets GoIF vit - Bjuvstorps FF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-04-27 09:00 Spanska Akademin FF - Jonstorps IF FK blå Filborna IP 6, 5-manna
2019-04-27 10:00 Råå IF orange - Skäldervikens IF vit Råå IP C-plan 5-manna
2019-04-28 10:00 Stattena IF - Eskilsminne IF svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 12:00 Helsingborg Östra IF - Kullavägens BK vit Bållevi A-plan 5-manna
Maj
2019-05-01 14:00 Ekets GoIF vit - Stattena IF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-05-04 10:00 Kullavägens BK vit - Råå IF orange Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-04 11:30 Skäldervikens IF vit - Spanska Akademin FF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-05-05 10:00 Eskilsminne IF svart - Helsingborg Östra IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-05 15:00 Bjuvstorps FF - Jonstorps IF FK blå Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-05-11 14:00 Spanska Akademin FF - Kullavägens BK vit Filborna IP 6, 5-manna
2019-05-12 10:00 Råå IF orange - Eskilsminne IF svart Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-12 10:00 Jonstorps IF FK blå - Skäldervikens IF vit Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Stattena IF - Bjuvstorps FF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 12:00 Helsingborg Östra IF - Ekets GoIF vit Bållevi A-plan 5-manna
2019-05-19 09:00 Kullavägens BK vit - Jonstorps IF FK blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-19 10:00 Eskilsminne IF svart - Spanska Akademin FF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-19 10:00 Stattena IF - Helsingborg Östra IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 11:00 Ekets GoIF vit - Råå IF orange Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-05-19 11:00 Bjuvstorps FF - Skäldervikens IF vit Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-05-23 18:00 Råå IF orange - Stattena IF Råå IP C-plan 5-manna
2019-05-25 10:00 Spanska Akademin FF - Ekets GoIF vit Filborna IP 6, 5-manna
2019-05-25 10:00 Jonstorps IF FK blå - Eskilsminne IF svart Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Helsingborg Östra IF - Bjuvstorps FF Bållevi A-plan 5-manna
2019-05-26 11:15 Skäldervikens IF vit - Kullavägens BK vit Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
Juni
2019-06-08 10:00 Ekets GoIF vit - Jonstorps IF FK blå Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-06-09 10:00 Helsingborg Östra IF - Råå IF orange Bållevi A-plan 5-manna
2019-06-09 11:00 Bjuvstorps FF - Kullavägens BK vit Hedvalla, Bjuv B-plan 5-manna
2019-06-09 11:30 Eskilsminne IF svart - Skäldervikens IF vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-06-13 18:00 Stattena IF - Spanska Akademin FF Filborna IP 3, 7-manna
2019-06-15 10:00 Jonstorps IF FK blå - Stattena IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-15 11:15 Skäldervikens IF vit - Ekets GoIF vit Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-06-15 13:00 Kullavägens BK vit - Eskilsminne IF svart Norrvalla IP, Helsingborg plan 9A, 5-manna/ovanför plan 2
2019-06-16 10:00 Råå IF orange - Bjuvstorps FF Råå IP C-plan 5-manna
2019-06-16 10:00 Spanska Akademin FF - Helsingborg Östra IF Filborna IP 6, 5-manna