Spelprogram - P9 Nordvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 Högaborgs BK - Ekets GoIF röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-13 09:00 Skäldervikens IF blå - Hjärnarps GIF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-04-13 10:30 Vejby IF - Förslövs IF Vejby IP 5-manna
2019-04-14 11:00 Eskilsminne IF vit - Jonstorps IF FK vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-14 11:30 Hittarps IK röd - Höganäs BK Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-17 18:00 Hjärnarps GIF - Vejby IF Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 2
2019-04-18 18:00 Ekets GoIF röd - Skäldervikens IF blå Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-04-20 10:00 Förslövs IF - Eskilsminne IF vit Bjärevallen 5-manna
2019-04-21 10:00 Höganäs BK - Högaborgs BK Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-04-21 11:30 Jonstorps IF FK vit - Hittarps IK röd Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Högaborgs BK - Jonstorps IF FK vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-27 10:00 Vejby IF - Ekets GoIF röd Vejby IP 5-manna
2019-04-27 10:00 Förslövs IF - Hjärnarps GIF Bjärevallen 5-manna
2019-04-28 11:15 Skäldervikens IF blå - Höganäs BK Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-04-28 12:00 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
Maj
2019-05-04 11:15 Eskilsminne IF vit - Hjärnarps GIF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-04 12:00 Ekets GoIF röd - Förslövs IF Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-05-04 13:00 Jonstorps IF FK vit - Skäldervikens IF blå Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Höganäs BK - Vejby IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-05-05 12:00 Hittarps IK röd - Högaborgs BK Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-10 18:30 Högaborgs BK - Eskilsminne IF vit Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-10 18:30 Förslövs IF - Höganäs BK Bjärevallen 5-manna
2019-05-11 10:00 Vejby IF - Jonstorps IF FK vit Vejby IP 5-manna
2019-05-11 11:15 Skäldervikens IF blå - Hittarps IK röd Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-05-11 11:30 Hjärnarps GIF - Ekets GoIF röd Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-05-17 18:30 Högaborgs BK - Skäldervikens IF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-18 11:30 Eskilsminne IF vit - Ekets GoIF röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-19 10:00 Höganäs BK - Hjärnarps GIF Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-05-19 10:30 Jonstorps IF FK vit - Förslövs IF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Hittarps IK röd - Vejby IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-25 10:00 Förslövs IF - Hittarps IK röd Bjärevallen 5-manna
2019-05-25 12:00 Ekets GoIF röd - Höganäs BK Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-05-26 09:30 Hjärnarps GIF - Jonstorps IF FK vit Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-05-26 12:15 Skäldervikens IF blå - Eskilsminne IF vit Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-05-26 18:00 Vejby IF - Högaborgs BK Vejby IP 5-manna
Juni
2019-06-07 18:30 Högaborgs BK - Förslövs IF Västergårds IP 12, 5-manna
2019-06-08 09:30 Hittarps IK röd - Hjärnarps GIF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-08 11:30 Skäldervikens IF blå - Vejby IF Skäldervikens IP B-plan 5-manna 1
2019-06-09 10:00 Eskilsminne IF vit - Höganäs BK Västergårds IP 12, 5-manna
2019-06-09 10:30 Jonstorps IF FK vit - Ekets GoIF röd Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Förslövs IF - Skäldervikens IF blå Bjärevallen 5-manna
2019-06-15 10:00 Vejby IF - Eskilsminne IF vit Vejby IP 5-manna
2019-06-15 10:00 Hjärnarps GIF - Högaborgs BK Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1
2019-06-15 12:00 Ekets GoIF röd - Hittarps IK röd Ryavallen C-plan 7-manna 2
2019-06-16 10:00 Höganäs BK - Jonstorps IF FK vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna