Spelprogram - P10 Nordvästra B2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:00 Helsingborg Östra IF - Hittarps IK vit Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Skäldervikens IF blå - Fortuna FF svart Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-14 11:00 Helsingborg City FC - Eskilsminne IF svart Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 12:00 Höganäs BK blå - Ödåkra IF Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-04-14 13:00 Högaborgs BK - Ängelholms FF gul Västergårds IP 2, 7-manna
2019-04-20 12:00 Stattena IF - Helsingborg City FC Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-20 14:00 Ängelholms FF gul - Höganäs BK blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Eskilsminne IF svart - Högaborgs BK Västergårds IP 6, 7-manna
2019-04-22 12:00 Fortuna FF svart - Helsingborg Östra IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-04-26 17:00 Helsingborg Östra IF - Ödåkra IF Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-04-27 14:00 Hittarps IK vit - Fortuna FF svart Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-28 10:00 Skäldervikens IF blå - Ängelholms FF gul Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-28 10:30 Höganäs BK blå - Eskilsminne IF svart Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-04-28 13:00 Högaborgs BK - Stattena IF Västergårds IP 2, 7-manna
Maj
2019-05-04 11:00 Stattena IF - Höganäs BK blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-04 12:30 Eskilsminne IF svart - Skäldervikens IF blå Västergårds IP 4, 7-manna
2019-05-05 10:00 Helsingborg City FC - Högaborgs BK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Ödåkra IF - Hittarps IK vit Toftavallen B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Ängelholms FF gul - Helsingborg Östra IF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-10 18:00 Helsingborg Östra IF - Eskilsminne IF svart Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Skäldervikens IF blå - Stattena IF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-12 10:30 Höganäs BK blå - Helsingborg City FC Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-05-12 12:00 Hittarps IK vit - Ängelholms FF gul Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-12 13:00 Fortuna FF svart - Ödåkra IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2
2019-05-14 18:00 Ödåkra IF - Skäldervikens IF blå Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Eskilsminne IF svart - Hittarps IK vit Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-18 13:00 Stattena IF - Helsingborg Östra IF Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-05-18 14:00 Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-05-19 11:30 Helsingborg City FC - Skäldervikens IF blå Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Högaborgs BK - Höganäs BK blå Västergårds IP 2, 7-manna
2019-05-24 17:00 Helsingborg Östra IF - Helsingborg City FC Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Hittarps IK vit - Stattena IF Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-26 10:00 Skäldervikens IF blå - Högaborgs BK Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-26 10:00 Ödåkra IF - Ängelholms FF gul Toftavallen B-plan 7-manna 1
2019-05-29 18:00 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF svart Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Juni
2019-06-07 18:00 Högaborgs BK - Helsingborg Östra IF Västergårds IP 2, 7-manna
2019-06-08 15:00 Stattena IF - Fortuna FF svart Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-06-09 10:00 Eskilsminne IF svart - Ödåkra IF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-06-09 11:15 Helsingborg City FC - Hittarps IK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Höganäs BK blå - Skäldervikens IF blå Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-06-15 12:00 Helsingborg Östra IF - Höganäs BK blå Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Hittarps IK vit - Högaborgs BK Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-16 10:00 Ödåkra IF - Stattena IF Toftavallen C-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Ängelholms FF gul - Eskilsminne IF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 13:00 Fortuna FF svart - Helsingborg City FC Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 2