Spelprogram - P10 Nordvästra B1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Skäldervikens IF vit Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-04-13 10:00 Åstorps FF - Ängelholms FF blå Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Ekets GoIF - Vikens IK vit Örkelljunga IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Vejby IF blå - Brunnby FF röd Vejby IP 7-manna
2019-04-14 10:30 Höganäs BK röd - Klippans FF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B2 7-manna
2019-04-19 09:30 Klippans FF vit - Perstorp Bälinge IK Blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Skäldervikens IF vit - Ekets GoIF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-04-20 12:00 Brunnby FF röd - Åstorps FF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-04-21 10:00 Ängelholms FF blå - Höganäs BK röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Vikens IK vit - Vejby IF blå Vikvalla, konstgräs 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Ekets GoIF - Klippans FF vit Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-04-27 10:00 Åstorps FF - Vikens IK vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Vejby IF blå - Skäldervikens IF vit Vejby IP 7-manna
2019-04-28 10:00 Ängelholms FF blå - Brunnby FF röd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 12:30 Perstorp Bälinge IK Blå - Höganäs BK röd Uggleplan, Perstorp B-plan
Maj
2019-05-01 13:45 Perstorp Bälinge IK Blå - Ekets GoIF Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-05-04 11:00 Klippans FF vit - Vejby IF blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Skäldervikens IF vit - Åstorps FF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-05 11:00 Vikens IK vit - Ängelholms FF blå Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-05 13:00 Höganäs BK röd - Brunnby FF röd Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-11 10:00 Åstorps FF - Klippans FF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Ekets GoIF - Höganäs BK röd Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-11 14:00 Ängelholms FF blå - Skäldervikens IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Brunnby FF röd - Vikens IK vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-12 11:30 Vejby IF blå - Perstorp Bälinge IK Blå Vejby IP 7-manna
2019-05-17 18:30 Ekets GoIF - Vejby IF blå Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:30 Höganäs BK röd - Vikens IK vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-05-18 11:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Åstorps FF Uggleplan, Perstorp B-plan
2019-05-18 11:15 Skäldervikens IF vit - Brunnby FF röd Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-05-25 10:00 Åstorps FF - Ekets GoIF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-25 12:00 Brunnby FF röd - Klippans FF vit Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-05-26 11:00 Vejby IF blå - Höganäs BK röd Vejby IP 7-manna
2019-05-26 13:00 Ängelholms FF blå - Perstorp Bälinge IK Blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
2019-05-27 18:00 Vikens IK vit - Skäldervikens IF vit Vikvalla B-plan 7-manna 1
2019-05-27 18:30 Klippans FF vit - Ängelholms FF blå Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
Juni
2019-06-06 11:00 Klippans FF vit - Vikens IK vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-06-06 11:00 Perstorp Bälinge IK Blå - Brunnby FF röd Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
2019-06-09 10:00 Ekets GoIF - Ängelholms FF blå Ryavallen C-plan 7-manna 1
2019-06-09 10:30 Höganäs BK röd - Skäldervikens IF vit Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
2019-06-09 11:00 Vejby IF blå - Åstorps FF Vejby IP 7-manna
2019-06-15 12:00 Åstorps FF - Höganäs BK röd Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-06-15 12:00 Ängelholms FF blå - Vejby IF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-06-15 12:00 Brunnby FF röd - Ekets GoIF Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
2019-06-15 12:15 Skäldervikens IF vit - Klippans FF vit Skäldervikens IP B-plan 7-manna 2
2019-06-16 11:00 Vikens IK vit - Perstorp Bälinge IK Blå Vikvalla B-plan 7-manna 1