Spelprogram - P11 Nordvästra C3, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 18:30 Hörby FF svart - Maglasäte IF Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-04-13 10:00 Råå IF vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-04-14 11:00 Borstahusens BK - Glumslövs FF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-04-14 11:00 Svalövs BK 2 - IK Wormo vit Svalövs IP A-plan
2019-04-14 12:45 Eslövs BK rödsvart - Asmundtorps IF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-17 18:30 Glumslövs FF - Eslövs BK rödsvart Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 Asmundtorps IF - Hörby FF svart Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-04-21 10:30 Maglasäte IF - Råå IF vit Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Svalövs BK 2 Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
2019-04-22 13:00 IK Wormo vit - Borstahusens BK Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-04-27 12:15 Råå IF vit - Asmundtorps IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-28 10:00 Borstahusens BK - Svalövs BK 2 Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-04-28 12:00 Hörby FF svart - Glumslövs FF Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-04-28 14:30 Eslövs BK rödsvart - IK Wormo vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-04-29 18:30 Glumslövs FF - Råå IF vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Asmundtorps IF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-05-04 13:00 Svalövs BK 2 - Maglasäte IF Svalövs IP A-plan
2019-05-05 10:00 Borstahusens BK - Eslövs BK rödsvart Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-05-05 12:00 IK Wormo vit - Hörby FF svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-05-10 17:45 Råå IF vit - IK Wormo vit Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:15 Eslövs BK rödsvart - Svalövs BK 2 Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-12 12:00 Hörby FF svart - Borstahusens BK Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Glumslövs FF Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
2019-05-12 13:30 Maglasäte IF - Asmundtorps IF Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-19 09:30 Eslövs BK rödsvart - Hörby FF svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-05-19 10:00 IK Wormo vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Borstahusens BK - Råå IF vit Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-05-19 11:00 Svalövs BK 2 - Asmundtorps IF Svalövs IP A-plan
2019-05-19 16:00 Glumslövs FF - Maglasäte IF Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Hörby FF svart - Svalövs BK 2 Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Asmundtorps IF - Glumslövs FF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-05-25 11:00 Råå IF vit - Eslövs BK rödsvart Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-25 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Borstahusens BK Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-05-26 10:30 Maglasäte IF - IK Wormo vit Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-05-30 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Maglasäte IF Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
Juni
2019-06-08 13:00 Hörby FF svart - Råå IF vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-06-09 10:00 Borstahusens BK - Maglasäte IF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
2019-06-09 11:00 Svalövs BK 2 - Glumslövs FF Svalövs IP A-plan
2019-06-09 11:15 Eslövs BK rödsvart - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-06-09 12:00 IK Wormo vit - Asmundtorps IF Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-06-12 18:15 Glumslövs FF - IK Wormo vit Örevångs IP B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 Asmundtorps IF - Borstahusens BK Asmundtorps IP B-plan 7-manna
2019-06-15 12:15 Råå IF vit - Svalövs BK 2 Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-16 10:30 Maglasäte IF - Eslövs BK rödsvart Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 13:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF blå - Hörby FF svart Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1