Spelprogram - P11 Nordvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Ljungbyheds IF - IK Wormo blåvit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Munka Ljungby IF röd Hedvalla, Bjuv konstgräs
2019-04-13 12:00 Åstorps FF blå - Mörarps IF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-14 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Klippans FF grön Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-04-14 11:00 Eskilsminne IF vit - Stattena IF Västergårds IP 2, 7-manna
2019-04-18 18:15 IK Wormo blåvit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Exercisfältet D-plan
2019-04-20 10:00 Mörarps IF - Eskilsminne IF vit Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-04-21 12:00 Stattena IF - Ljungbyheds IF Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-04-24 17:45 Klippans FF grön - Åstorps FF blå Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-04-24 18:15 Hittarps IK vit - Ramlösa Södra IF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-27 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Stattena IF Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
2019-04-27 12:00 Åstorps FF blå - Hittarps IK vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-28 10:30 Munka Ljungby IF röd - IK Wormo blåvit Munka IP C-plan 7-manna 2
2019-04-28 11:00 Eskilsminne IF vit - Klippans FF grön Västergårds IP 2, 7-manna
2019-04-28 12:30 Ljungbyheds IF - Mörarps IF Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Mörarps IF - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-05-04 11:30 Ramlösa Södra IF vit - Åstorps FF blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-04 12:00 Hittarps IK vit - Eskilsminne IF vit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-05 10:00 Klippans FF grön - Ljungbyheds IF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-05 12:00 Stattena IF - Munka Ljungby IF röd Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-05-09 18:15 IK Wormo blåvit - Stattena IF Exercisfältet D-plan
2019-05-12 11:00 Eskilsminne IF vit - Ramlösa Södra IF vit Västergårds IP 2, 7-manna
2019-05-12 11:00 Ljungbyheds IF - Hittarps IK vit Ljungavallen A-plan 7-manna 1
2019-05-12 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Klippans FF grön Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-05-12 12:00 Munka Ljungby IF röd - Mörarps IF Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Mörarps IF - IK Wormo blåvit Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-05-18 12:00 Ramlösa Södra IF vit - Ljungbyheds IF Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-05-18 12:00 Åstorps FF blå - Eskilsminne IF vit Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Klippans FF grön - Munka Ljungby IF röd Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-19 12:00 Hittarps IK vit - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-23 18:15 IK Wormo blåvit - Klippans FF grön Exercisfältet D-plan
2019-05-25 13:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Ramlösa Södra IF vit Idrottsparken, Billesholm B-plan 7-manna 1
2019-05-26 10:00 Stattena IF - Mörarps IF Olympiafältet Plan 10 konstgräs
2019-05-26 10:30 Munka Ljungby IF röd - Hittarps IK vit Munka IP C-plan 7-manna 1
2019-05-26 12:30 Ljungbyheds IF - Åstorps FF blå Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Juni
2019-06-08 12:00 Ramlösa Södra IF vit - Munka Ljungby IF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-06-08 14:00 Åstorps FF blå - Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-06-08 14:00 Eskilsminne IF vit - Ljungbyheds IF Västergårds IP 2, 7-manna
2019-06-09 10:00 Hittarps IK vit - IK Wormo blåvit Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-09 12:15 Klippans FF grön - Stattena IF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-06-13 18:15 IK Wormo blåvit - Ramlösa Södra IF vit Exercisfältet D-plan
2019-06-15 10:00 Mörarps IF - Klippans FF grön Vidablick IP A-plan 9-manna
2019-06-16 10:00 Stattena IF - Hittarps IK vit Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd - Eskilsminne IF vit Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
2019-06-16 12:00 Munka Ljungby IF röd - Åstorps FF blå Munka IP C-plan 7-manna 2