Spelprogram - P12 Nordöstra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 IFK Osby blå - Wisseltofta IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-04-13 10:30 IFK Hässleholm svart - Bjärnums GoIF Österås IP konstgräs 1 7-manna 1
2019-04-13 11:00 Hörja IF/Röke IF - Farstorps GoIF Villevallen, 7-manna
2019-04-14 16:00 Treby IF - IFK Knislinge Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-04-15 18:00 Bjärnums GoIF - Hästveda IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-04-20 10:00 IFK Knislinge - Sibbhults IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-04-21 11:00 Farstorps GoIF - IFK Hässleholm svart Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-04-27 10:00 IFK Knislinge - Wisseltofta IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-04-27 11:00 Hörja IF/Röke IF - Sibbhults IF Villevallen, 7-manna
2019-04-28 15:30 Hästveda IF - Farstorps GoIF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-04-28 16:00 IFK Osby blå - Bjärnums GoIF Gamleby B-plan 7-manna
Maj
2019-05-03 18:00 Bjärnums GoIF - Treby IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Hörja IF/Röke IF - IFK Hässleholm svart Villevallen, 7-manna
2019-05-05 11:00 Farstorps GoIF - IFK Osby blå Farstorps IP A-plan 7-manna
2019-05-05 14:00 Sibbhults IF - Wisseltofta IF Färevallen Konstgräs 7-manna 2
2019-05-11 11:00 IFK Hässleholm svart - Sibbhults IF Österås IP F-plan 7-manna 1
2019-05-12 15:30 Hästveda IF - Hörja IF/Röke IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-12 16:00 Treby IF - Farstorps GoIF Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-05-13 18:00 IFK Knislinge - Bjärnums GoIF Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-05-18 11:00 Hörja IF/Röke IF - IFK Osby blå Villevallen, 7-manna
2019-05-18 11:00 IFK Hässleholm svart - Hästveda IF Österås IP konstgräs 1 7-manna 1
2019-05-19 14:00 Bjärnums GoIF - Wisseltofta IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-05-21 18:00 Wisseltofta IF - Treby IF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-05-26 10:30 IFK Osby blå - IFK Hässleholm svart Gamleby B-plan 7-manna
2019-05-26 15:30 Hästveda IF - Sibbhults IF Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-05-26 16:00 Treby IF - Hörja IF/Röke IF Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 16:00 Wisseltofta IF - Farstorps GoIF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna
2019-05-30 11:00 Farstorps GoIF - IFK Knislinge Farstorps IP A-plan 7-manna
Juni
2019-06-08 11:00 Hörja IF/Röke IF - IFK Knislinge Villevallen, 7-manna
2019-06-08 11:00 IFK Hässleholm svart - Treby IF Österås IP konstgräs 1 7-manna 1
2019-06-09 14:00 Sibbhults IF - Bjärnums GoIF
2019-06-09 15:30 Hästveda IF - IFK Osby blå Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
2019-06-12 18:00 Bjärnums GoIF - Farstorps GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
2019-06-15 10:00 IFK Osby blå - Sibbhults IF Gamleby B-plan 7-manna
2019-06-16 11:00 IFK Knislinge - IFK Hässleholm svart Helgevallen B-plan 7-manna 1
2019-06-16 16:00 Treby IF - Hästveda IF Lindvallen B-plan Konstgräs 7-manna 2
2019-06-16 16:00 Wisseltofta IF - Hörja IF/Röke IF Åvallen, Visseltofta B-plan 7-manna