Spelprogram - P12 Nordvästra C2, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-08 18:00 Gantofta IF - Klippans FF Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-12 18:00 Hittarps IK svart - FC Kopparmöllan Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-04-13 10:00 Åstorps FF - Ängelholms FF gul Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-04-14 10:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Ekeby GIF Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-14 11:00 Fortuna FF svart - Helsingborg Östra IF vit Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-04-21 14:00 Ängelholms FF gul - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-22 18:00 FC Kopparmöllan - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-04-23 18:30 Klippans FF - Hittarps IK svart Åbyvallen, Klippan konstgräs 7-manna 2
2019-04-24 17:30 Helsingborg Östra IF vit - Gantofta IF Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-04-24 18:00 Ekeby GIF - Åstorps FF Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-04-26 18:30 Helsingborg Östra IF vit - Ängelholms FF gul Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-04-27 14:00 Hittarps IK svart - Gantofta IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-27 14:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Klippans FF Odenvallen A-plan 7-manna 1
Maj
2019-05-01 10:00 Åstorps FF - FC Kopparmöllan Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-04 11:00 Gantofta IF - Ängelholms FF gul Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-05 09:30 Hittarps IK svart - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-05 10:00 Ekeby GIF - Helsingborg Östra IF vit Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-05 11:00 FC Kopparmöllan - Fortuna FF svart Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-05 11:30 Klippans FF - Åstorps FF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-07 17:45 Fortuna FF svart - Ekeby GIF Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
2019-05-11 10:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Gantofta IF Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-05-12 10:00 Ängelholms FF gul - Ekeby GIF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-12 13:00 Fortuna FF svart - Klippans FF Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-12 15:00 Åstorps FF - Hittarps IK svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-13 18:30 Helsingborg Östra IF vit - FC Kopparmöllan Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-15 18:30 Gantofta IF - Ekeby GIF Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-17 18:30 Klippans FF - Helsingborg Östra IF vit Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-05-18 12:00 Hittarps IK svart - Fortuna FF svart Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-05-18 14:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Åstorps FF Odenvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-19 11:00 FC Kopparmöllan - Ängelholms FF gul Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-05-24 18:30 Helsingborg Östra IF vit - Hittarps IK svart Bållevi B-plan 7-manna 1
2019-05-25 10:00 Åstorps FF - Gantofta IF Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-05-26 10:30 Ekeby GIF - FC Kopparmöllan Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-05-26 11:00 Fortuna FF svart - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Örbyvallen B-plan 7-manna 1
2019-05-29 19:00 Ängelholms FF gul - Klippans FF Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
Juni
2019-06-08 10:00 Åstorps FF - Fortuna FF svart Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
2019-06-08 10:00 Gantofta IF - FC Kopparmöllan Stendösvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-08 10:15 Klippans FF - Ekeby GIF Åbyvallen, Klippan B-plan 7-manna 1
2019-06-08 11:00 Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Helsingborg Östra IF vit Brahevallen A-plan 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Hittarps IK svart - Ängelholms FF gul Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-12 19:00 Ängelholms FF gul - Kågeröds BoIF/Röstånga IS Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Ekeby GIF - Hittarps IK svart Bruksvallen, Ekeby 7-manna
2019-06-16 10:30 FC Kopparmöllan - Klippans FF Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
2019-06-16 11:00 Fortuna FF svart - Gantofta IF Örbyvallen A-plan 7-manna 2
2019-06-16 14:00 Helsingborg Östra IF vit - Åstorps FF Bållevi B-plan 7-manna 1