Spelprogram - P12 Nordvästra C1, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-10 17:15 Ramlösa Södra IF vit - Kullavägens BK Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
2019-04-13 11:00 Jonstorps IF FK blå - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-14 11:30 Vejby IF 2 - Ängelholms FF blå Vejby IP 7-manna
2019-04-14 14:00 Hittarps IK röd - Eskilsminne IF blå Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-16 17:30 Allerums GIF - Skäldervikens IF Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-18 18:00 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Allerums GIF Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-04-19 11:15 Råå IF vit - Hittarps IK röd Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-20 13:00 Kullavägens BK - Vejby IF 2 Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-04-21 13:00 Eskilsminne IF blå - Jonstorps IF FK blå Västergårds IP 8, 7-manna
2019-04-23 18:00 Skäldervikens IF - Ramlösa Södra IF vit Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-04-26 18:15 Vejby IF 2 - Skäldervikens IF Vejby IP 7-manna
2019-04-27 10:30 Jonstorps IF FK blå - Råå IF vit Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-04-27 11:30 Allerums GIF - Eskilsminne IF blå Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-28 11:00 Ramlösa Södra IF vit - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
2019-04-28 13:00 Ängelholms FF blå - Kullavägens BK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
Maj
2019-05-03 18:00 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Vejby IF 2 Västra Karups IP C-plan 7-manna
2019-05-04 12:15 Råå IF vit - Allerums GIF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-04 14:00 Hittarps IK röd - Jonstorps IF FK blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-05 11:00 Eskilsminne IF blå - Ramlösa Södra IF vit Västergårds IP 8, 7-manna
2019-05-05 11:30 Skäldervikens IF - Ängelholms FF blå Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-11 11:00 Vejby IF 2 - Eskilsminne IF blå Vejby IP 7-manna
2019-05-11 13:00 Ramlösa Södra IF vit - Råå IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-11 13:00 Kullavägens BK - Skäldervikens IF Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-05-15 19:00 Ängelholms FF blå - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
2019-05-16 18:00 Allerums GIF - Hittarps IK röd Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-05-17 18:30 Jonstorps IF FK blå - Allerums GIF Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-05-17 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Kullavägens BK Grevieparken B-plan 7-manna 1
2019-05-19 10:00 Eskilsminne IF blå - Ängelholms FF blå Västergårds IP 8, 7-manna
2019-05-19 12:00 Råå IF vit - Vejby IF 2 Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-19 12:00 Hittarps IK röd - Ramlösa Södra IF vit Laröds IP B-plan, konstgräs 7-manna
2019-05-25 11:15 Skäldervikens IF - Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-05-25 11:30 Ramlösa Södra IF vit - Jonstorps IF FK blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-25 13:00 Kullavägens BK - Eskilsminne IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-05-25 14:00 Ängelholms FF blå - Råå IF vit Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-26 12:30 Vejby IF 2 - Hittarps IK röd Vejby IP 7-manna
Juni
2019-06-01 11:00 Vejby IF 2 - Allerums GIF Vejby IP 7-manna
2019-06-07 18:30 Jonstorps IF FK blå - Vejby IF 2 Kullaparken B-Plan 7-manna 1
2019-06-08 13:15 Råå IF vit - Kullavägens BK Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-08 14:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-09 11:30 Eskilsminne IF blå - Skäldervikens IF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-06-09 12:00 Allerums GIF - Ramlösa Södra IF vit Ryvallen A-plan 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre United) - Eskilsminne IF blå Grevieparken B-plan 7-manna 1
2019-06-15 13:00 Kullavägens BK - Hittarps IK röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
2019-06-16 12:15 Skäldervikens IF - Råå IF vit Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
2019-06-19 19:00 Ängelholms FF blå - Jonstorps IF FK blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1